Ufak Suçlar 2017 Türkçe Dublaj izle – Hapishane Koğuş Filmleri

02-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Ufak Suçlar 2017 Türkçe Dublaj izle – Hapishane Koğuş Filmleri
2.060 defa izlendi

2017 yılında vizyona giren ve bir polisin hayatından geçen olayların ele alındığı Ufak Suçlar Türkçe dublaj izle filminin bütçesi 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapımcılarının verdiği bir diğer bilgiye göre film dünya sinemasında 1.848.599 insan tarafından izlenmiş ve malesef ki beklentilerin çok uzağında kalmıştır.

 

Ufak Suçlar 2017 filmleri izle

 

Filmin konusunu ele alacak olursak, Jhon adında abir adam hayatını polis olarak devam ettirmekte ve karısı ile birlikte güzel bir hayat sürmektedir. Suçluların peşinden koşarak hayatını kazanan bu adamın başına gelen talihsiz bir olay sonrasında hayat alt üst olacaktır. Bir operasyon sırasında yanlışlıkla bir kadının ölümüne sebebiyet veren bu adam yaşadığı kasabada da insanlar tarafından dışlanmıştır. Tüm bunların sonucunda mahkeme tarafından 6 yıl ceza yatması kararlaştırılan Jhon’un 6 yılı ceza evlerinde geçmiştir. Ceza evinde geçirdiği 6 yılın ardından tahliye olduktan sonra yaşadığı kasabaya dönerek burada yeniden bir hayat kurmak isteyen Jhon için bu iş hiçte kolay olmayacaktır. Her ne kadar hayatını yeniden kurmak istese de gteçmişinde yaptığı hatalar bu eski polisin bir türlü peşini bırakmayacaktır. Bir anlık hatası ile hayatı mahvolduktan sonra iş bile bulamayacak hale geldiğini anladığında ise geçen 6 yıl sürenin artık kendisini mahkum bir adam yaptığı kanısına varmasına sebep olacaktır. Karısına bir türlü ulaşamayan bu adam Ufak Suçlar full hd izle filminde hayatının belki de en zor rolünü oynamıştır. Ceza yatan insanların hayata yeniden tutunabilmeleri için devlet tarafından hiç bir teşfik olaylarının yapılmadığını dile getiren bu film oldukça eleştriilmiştir.

 

Özellikle mahkum insanların ve ceza evinde mahkum tanıdıkları olan insanların izlediği Ufak Suçlar tek parça izle adlı film sitemize 1080p ve full hd olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kara su adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Ufak Suçlar 2017 Türkçe Dublaj izle – Hapishane Koğuş Filmleri "
  1. GenetikcinizPro 4 Mart 2019, 11:13 -

    Ufak suçlar filmi tarih bakımından oldukça önemli bir filmdir

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.