Sporbet

UglyDolls 2019 Türkçe dublaj izle uzaylı animasyon komedi filmi

15-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
UglyDolls 2019 Türkçe dublaj izle uzaylı animasyon komedi filmi
1.687 defa izlendi

Uglyville kasabasında oldukça mutlu ve huzurlu yaşayan UglyDolls halkının içinde bulunan MAX adındaki maceraperest bir çocuğun çıktığı macera dolu konuyu anlatan UglyDolls Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. UglyDolls izle adlı film sinemalar da 45.778.695 kişi tarafından izlenmiş ve çocukların beğenisini kazanmıştır.

UglyDolls Türkçe alt yazılı izle

UglyDolls full hd izle adlı bu harika animasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Uglyville kasabasında yaşayan Uglydolls halkı sürekli bir huzur içerisindedir ve halkın sürekli olarak günleri mutlu ve enerjik geçmektedir. Kasaba da üzülen hiç kimse mutsuz olan hiç kimse yoktur ve bu durum onları daha da birbirine bağlayıp kaynaştırmaktadır. Çünkü ne kadar çok mutlu ve enerjik olursa kasaba o kadar çok etkilenmektedir. Bu sayede aralarında bir sorun olmadan sürekli olarak birbirlerini anlayarak hareket etmektedirler. Aralarında ki özgür ruhlu Moxy ise çok neşeli günler geçiriyordur ama yine de Moxy’nin çok fazla düşündüğü şey oluyordur ve özellikle kasabalarında ki dağın arkasında ne olduğunu merak ediyordur. Moxy bu konuyu kime sorsa da istediği cevabı hiçbir türlü alamadığı için aklının sürekli orda olması sebebiyle sürekli tuhaf düşünceler içerisine giriyordur. Moxy orayı görmek istediğini ve görmek içinde yola çıkacağını ama tek gitmek istemediği içinde bunu en yakın arkadaşlarıyla konuşur. İlk başlarsa onlar da kabul etmese de Moxy ile yakın arkadaş oldukları için kabul etmekten başkada bir çareleri yoktur çünkü Moxy’i yalnız bırakmak istemiyorlardır. Moxy ile yola çıkmayı kabul ederler ve yolda ne gibi zorlukların onları beklediğini bilmedikleri için hepsi o gece kendisine birer çanta hazırlayarak içlerine lazım olacağını düşündükleri şeyleri koyarlar. Moxy ile sabah erken saatte görüşerek yola koyulurlar. Bu yol boyunca hiç düşündükleri gibi sıkıntılar çekmeden dağın diğer tarafına ulaşmışlardır. Dağın diğer tarafında bambaşka bir dünya keşfederler ve bu onları çok aşırı derecede büyülemiştir. Fakat bilmedikleri ve öğrenmeleri gerektikleri bir kaç şey vardır. Oyuncakların geleneksel eğitim gördüğü ve mezun olmalarının ardından kendilerine birer sevecen sahip bulmaları gerekmektedir. Ama bu şehir sadece bununla birlikte kalmamaktadır. Onları asıl şimdi çok büyük zorluklar beklemektedir ve hiçbirinden haberleri dahi yoktur. Bu zorlukları ve haberi olmadıkları şeylerden arınabilecekler midir?

Amerika Birleşik Devleti yapımcıları tarafından piyasaya sürülen ve tüm dünya çocukları tarafından oldukça sevilen UglyDolls tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Büyük Macera izle adlı filmi de sitemizden izlemek için BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " UglyDolls 2019 Türkçe dublaj izle uzaylı animasyon komedi filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.