Sporbet

Underwater 2020 Türkçe dublaj izle laboratuvar filmi

08-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Underwater 2020 Türkçe dublaj izle laboratuvar filmi
235 defa izlendi

Devletin gizli bir projesi olarak yürütüle ve sualtı laboratuvarın da yapılan bir araştırmanın kaza sonucunda bir anda her yere yayılmasını engellemeye çalışan doktorların savaşını konu alan Underwater Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Underwater izle adlı film sinemalar da 5.458.226 kişi tarafından izlenmiştir.

Underwater full izle 2020 filmi

Underwater tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Underwater, deprem sonucu yeraltındaki laboratuvarları yıkılan araştırmacı bir sualtı mürettebatının güvenliği sağlamak adına verdiği mücadeleyi konu olarak ele alıyor. Büyük bir araştırmacı planladığı bir projenin peşinden gitmek için bir çok araştırma yapar. Projenin bitmesine çok az kalan bir süre zarfında ise beklenmedik şeylerle karşı karşıya kalır. Bir deprem sonucunda yeraltındaki laboratuvarlar su altında kalmış ve bütün çalışmaları mahvedecek bir şekilde kuvvetini arttırmıştır. Bu durumu kurtarmak için büyük bir çaba içerisine giren araştırmacı sonucun kötü olacağını bilsede laboratuvarını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ancak büyük bir yıkım içerisinde bütün laboratuvar su altında kalır. Araştırmacı hem kendisine ait olan hemde uzun zamandır uğraştığı projenin bitimine yakın bir şekilde her iki şeyide kaybeder. Bu durum onu ne kadar üzsede pes etmeyerek projesini ne olursa olsun yapacaktır. Yeni bir laboratuvar inşa etmeye çalışan araştırmacı bu seferki laboratuvarın güvenliğini sağlayacaktır. Ancak sağlayacağı güvenliğin çok büyük olması gerekmektedir yoksa hayalini kurduğu şeylere ulaşması çok güç olacaktır. Araştırmacı istediği laboratuvarı kısa sürede kurarak yıllardır araştırmasını yaptığı projeyi gerçekleştirmek için tekrardan büyük bir çaba içerisine girecektir.

Bir kadın doktorun dünyayı yok olmaktan kurtarmak için elinden geleni yapmasını beyaz perdeye aktaran Underwater full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Little Joe izle adlı filmide BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Underwater 2020 Türkçe dublaj izle laboratuvar filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.