Sporbet

Uzay Parkı 2019 full hd izle Kore animasyon filmleri

03-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Uzay Parkı 2019 full hd izle Kore animasyon filmleri
187 defa izlendi

Güney Kore tarafından yapılan ve yapımcıların dünya da en çok izlenen animasyon filmi olacağına inandıkları ve ülkemiz de de yayınlanmasını sağladıkları Uzay Parkı full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Güney Kore Parası olarak açıklanmıştır. Uzay Parkı izle adlı film sinemalar da 45.845.234 kişi tarafından dünya genelinde izlenmiştir.

Uzay Parkı Türkçe alt yazı 2019 full izle

Uzay Parkı Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Uzay Parkı, galaksiyi kurtarmaya çalışan küçük bir kızım zorlu bir mücadelesini konu olarak ele almaktadır. Küçük kız Suha babasını kaybetmesi sonucunda annesi ile büyük bir mücadele içerisine girer. Babası olmadan yaşamları çok zor olasada bu yaşam sürecine alışmak zorundadırlardır. Ellerinden ne geliyorsa yapmaya çalışır. Suha’nın annesi, büyükannesinin yanında çalışarak geçimini sürdüremeye başladığı sıralarda her şey dahada yoluna girmeye başlar. Küçük bir kasabada yaşayan Suha yaşadığı kasabada her gece yıldızları seyreder. Aynı şekilde bir gece daha yıldızları seyrederken karşı karşıya kaldığı şey çok ile şaşkınlık içerisine girer. Yıldızları seyreden küçük kız yıldızlara bakarken kendisini bir anda uzay parkının içinde bulur. Bunun nasıl olduğunu anlamasada uzay parkının güzelliği ile büyülenmiştir. Bu sırada dünyayı yok edecek bir tehlike meydana geldiğinde Suha uzaylı dostu ile birlikte harekete geçer. Ancak uzay parkı tehlikededir ve bu tehlikeyi durdurması için Suha’ya görev verilmiştir. Suha meydana gelecek bu karanlığı durdurmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. yıldızların yok olmasını planlayan kötülüğe karşı zorlu bir maceraya atılan Suha karşı karşıya kaldığı güçle ne yapacağını bilemez. Yavaş yavaş tüm yıldızların ışığı sönmeye başlar. Peki Suha yıldızların tekrar parlamasını sağlayabilecek midir.

2019 yılında vizyona giren ve ülkemizde çocuklar tarafından da merakla beklenen Uzay Parkı tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Periler Ülkesi izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Uzay Parkı 2019 full hd izle Kore animasyon filmleri "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.