Sporbet

Vampiria 1 2019 Hasan Karacadağ korku filmi full hd izle

22-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Vampiria 1 2019 Hasan Karacadağ korku filmi full hd izle
2.101 defa izlendi

2015 yılında yapımına başlanan fakat bazı sorunlardan dolayı yayınlanamayan bir yerli korku filmi olan Vampiria 1 full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Vampiria 1 izle adlı film sinemalar da 5.747.895 kişi tarafından izlenmiştir.

Vampiria 1 1080p korku filmi izle

Vampiria 1 tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, yıllar öncesinde çocuğu öldürülen bir vampirin intikamını anlatan bu film tüyleri diken diken edecek. Vampirler ülkesi kimsenin bilmediği bir bölgedir. Bütün vampirler orada yaşamını sürdürür. İyi ve kötü vampirler olarak ikiye ayrılırlar. İyi vampirler kan kokusuna ne kadar dayanamasada bir şekilde kendilerini tutup hayvan kanıyla beslenir. Ancak kötüler şehre inerek bir çok insanın ölümüne sebebiyet verir. Bir gün acımasız vampirler grup haline gelerek küçük çocukları öldürür. Hiç kimse onlara gücünü yetmeyeceğini bilir ve sonucunda yine sessiz kalmayı tercih eder. Ancak anne Maria kızının intikamını almakta ve onlara kabus yaşatmakta kararlıdır. Çocuğunun acısı günden güne artar. Kininden beslenen Maria zamanını bekler ve intikam gününün gelmesine az kalmıştır. Küçük kızının yakılarak ölmesi onu derinden sarsmıştır. Ancak vampir Maria kızını öldürenleri daha kötü bir şekilde öldürmeyi planlar. Ne kadar kızını geri döndüremeyecek olsada intikamını aldığında vicdanı rahat olacaktır. İntikam günü artık gelmiştir. Maria intikamına önce kızını öldürenlerin ailelerini öldürmekle başlar. Acımasız vampirler ailelerini öldüreni bulmak için arayışa geçer. Ancak Maria öyle bir plan kurmuştur ki izini hiç bir şekilde belli etmemiştir. Ancak onlardan intikam almaya çalışırken Maria çok farklı bir vampir haline gelmiştir. Acımazsızların verdiği acıyla büyük bir buz kraliçesi olmuştur adeta. Ancak bir gün herkesin karşısına beklenmedik bir şey çıkar. Maria’nın küçük kızı ve diğer ölen çocuklar intikam için geri dönmüştür. Kimse bu durumun nasıl olduğunu anlamasada herkes bu işin içinde Maria’nın olduğunu düşünmeye başlar. Acımasızca küçük vampirleri öldürenler onların çektiği acının daha beterini yaşayacaktır.

Ülkemizde 4 yıldır yayınlanmayı bekleyen ve korku filmi sevenlerin 2019 yılında kavuştuğu Hasan Karacadağ filmi olan Vampiria 1 sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Dabbe 7 izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Vampiria 1 2019 Hasan Karacadağ korku filmi full hd izle "
  1. BAYCU_NOYAN_311 1 Ağustos 2019, 16:16 -

    Vampiria bence ülkenin en azgın korku filmi olacak

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.