Sporbet

1979 Dokunmayın Şabanıma Sansürsüz izle Yerli Kemal Sunal Filmi

01-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
1979 Dokunmayın Şabanıma Sansürsüz izle Yerli Kemal Sunal Filmi
1.226 defa izlendi

Kadınlarından son derece çekinen bir adamı canlandıran ve askerlik arkadaşı ile aynı kıza aşık olan bir adamın hayatını anlatan Dokunmayın Şabanıma sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Dokunmayın Şabanıma izle adlı film sinemalar da 26.749.969 kişi tarafından izlenmiştir.

Dokunmayın Şabanıma full tek part izle

Dokunmayın Şabanıma full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, Şaban kadınlar konusunda her zaman başarısız olmuştur. Başaracağı varsa bile yaptıkları ile kadınları kendisinden kaçırır. Askerlik arkadaşı olan Ökkeş ise tam bir serseridir. Peşinden bir çok kadın koşmaktadır. Şaban her zaman bu konuda Ökkeş’e özenmiştir. Ancak bir türlü onun gibi olamamıştır. Ökkeş kadınları bir bakışıyla etkileyebilmektedir. Ancak şaban bu zamana kadar hiç bir kadın ike sevgili olamamıştır. Bu durum onun canını ne kadar sıksada elinden hiç bir şey gelmemektedir. İki askerlik arkadaşı olan Şaban ile Ökkeş’in yıllar sonra yolları kodeste kesişir. Ökkeş’in babası onun bu çapkınlıklarından sıkıldığı için artık bir gelin ve torun istemektedir. Kısaca Ökkeş’i zorla evlendirmek ister. Ancak Ökkeş kimse ile evlenmek istemez. O her zaman evlenmekten korkan bir erkek olmuştur. Bir gün beklenmedik bir şekilde aklına bir fikir gelir. Ökkeş hayatının en büyük yalanını belkide şuan kurmuştur. Babası’nın Ökkeş’i evlendirmek istediği kızla evlenmek istemeyen Ökkeş Şaban ile yer değiştirme kararı alır. Şaban, Ökkeş, Ökkeş ise Şaban olacaktır. Böylelikle Şaban bir izdivaç sahibi olacak Ökkeş’te evlenmekten kurtulacaktır. Bu durum ikisininde hoşuna gider ve kızın evine doğru yol alırlar. Ancak beklenmedik bir şekilde ikiside kıza aşık olurlar. Evin hizmetçisi olan genç kız aslında hizmetçi değil evin sahibidir. Ancak hizmetçi ile yer değiştirmiştir. Her şey daha karışık bir hal alırken Şaban ile Ökkeş bir birlerine girerler. Şaban, her şeyi Ökkeş’in suratına vurur ve kızı o alır. Ancak kız kimi seçecektir? İşte bu bilinmez her şey kızın kararıma kalmıştır. Şaban kıza deli divane aşık olmuştur. Onunla evlenmek için ne gerekiyorsa yapacaktır. Ancak olması gerektiği gibi bütün yalanlar ortaya dökülecektir. Kızın yalanıda Şaban ve Ökkeş’in yalanıda ortaya çıkacaktır.

Türkiye’nin en büyük komedyeninin filmi olan ve herkes tarafından beğeni ile izlenen Dokunmayın Şabanıma tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Doktor Civanım izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.