Sporbet

2005 Aşk Doktoru Tek Parça izle Romantik Komedi Aşk Filmleri

05-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
2005 Aşk Doktoru Tek Parça izle Romantik Komedi Aşk Filmleri
944 defa izlendi

Bir kadına aşık olduktan sonra terk edilen ve aşk acısı çeken bir adamın kendisine bulduğu yancı ile yaşadığı komik olayları beyaz perdeye aktaran Aşk Doktoru tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 12.800.000 dolar olarak açıklanmıştır. Aşk Doktoru izle adlı film sinemalar da 13.965.742 kişi tarafından izlenmiştir.

Aşk Doktoru full hd 1080p izle

Aşk Doktoru Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, kendine göre imkansız bir aşka tutulmuş olan Albert aşk acısı çekmektedir ve bu aşk acısıyla yanıp tutuşmaktadır. Albert ilişkiden sonra bir türlü toparlanamamaktadır. Bu ilişki onun için çok güzel giderken her zaman mutlu bir şekilde ilerliyordur. Ayrılık düşüncesini hiçbir zaman düşünmemiştir ve bu sebeplede böyle bir şey yaşayacağını hiç bir zaman aklının ucuna bile gelmemiştir. O ilişkisinde her zaman güzel ilerlediklerini düşünseler belki de tam olarak öyle olmadığını arada düşünmekteydi ama yine de arada sıra da bu tarz düşüncelerin normal olabileceğini düşündüğü içinde fazla üstünde durmadan ona ilişkinin verdiği heyecan ve keyifle beraber tekrardan mutluluğuna bakıp geleceğe dair hayaller kurmaya devam etmektedir. Hayallerine o kadar çok kapılmıştır ki resmen bir rüyada yaşıyor gibi olsa da kötü bir şey olmayacağını düşünmekte her zaman daha fazla mutlu olabileceğini hissetmektedir ve zaman içerisinde buna daha fazla inanmaya başlamıştır. Ama daha sonrasında ise bu ilişkinin aslında olmadığını sadece hayallerinde olduğunun farkına varır ve bu ilişkinin aslında tamamen imkansız olduğunu sadece onun bilinç altının yarattığı hayallerinde onunla olduğunun farkına varması onu daha da fazla aşk acısına sürüklemektedir. Bu durum onun çok fazla canını sıkıyordur. Bunu atlatabilmek için bir yollar araması gerektiğini düşünmeye başlamıştır ama nasıl yollarla geçeceğini bilmediği için aklına gelen her yolu denemeye hazırdır. Aklına gelebilecek onu bu dertten kurtarabilecek her şeyi yapmaya başlamıştır ama yaparken bile bir türlü onu aklından çıkaramıyor ve daha da kötü olmaya başlayıp her zaman ilk başladığı yere dönüyor yani her zaman en baştan tekrar başlamak zorunda kalıyordur. Albert bu durumdan kurtulamayacağını düşünmeye başlamışken önüne birisi çıkar ve onun gibi yardıma ihtiyacı olan birisinin sorununu nasıl çözdüğüne dair ona bir kart verir. O aldığı kart sayesinde Dr.Hitch ile tanışır ve hayatının tamamen değişeceğinin şu anda farkında değildir ve bunun da işe yaramayacağını düşünmektedir. Erkekler arasında zamanla da efsane olmuş Dr.Hitch artık herkesin dilinde dolanmaya başlamıştır.

Sevgilisinden ayrıldıktan sonra hem cinsi ile aşk yaşamaya başlayan bir adamın hayatını anlatan Aşk Doktoru full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Üç Renk Kırmızı izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " 2005 Aşk Doktoru Tek Parça izle Romantik Komedi Aşk Filmleri "
  1. BrianMarlatt 10 Şubat 2019, 12:16 -

    Ulan millet aşk doktur aramaya başladı bu filmden sonra ayıp ya

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.