Sporbet

2010 Siyah Kuğu Tek Parça izle Amerikan Dram Gerilim Filmi

04-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
2010 Siyah Kuğu Tek Parça izle Amerikan Dram Gerilim Filmi
741 defa izlendi

Her balerin gibi dans etmeyi seven fakat bu konu da oldukça iyi olmasına rağmen dans etmeyi bırakmak zorunda kalan bir kadını anlatan Siyah Kuğu tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Siyah Kuğu izle adlı film sinemalar da 2.678.906 kişi tarafından izlenmiştir.

Siyah Kuğu full hd seyret

Siyah Kuğu full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Nina New York’ta yaşayan çok yetenekli bir balerindir. İnsanlar onun aşkla yaptığı baleye hayrandırlar. Nina hayatı boyunca sadece baleyle uğraşmıştır. Nina’nın aynı zamanda anneside bir balerindir. Nina’nın baleyi bu kadar çok sevmesinin en büyük örneği budur. Çünkü o hayatı boyunca annesi gibi yetenekli bir balerin olmak istemiştir. Ancak bir şeyi bilmemektedir. Annesinden çok daha iyi bir balerin olmayı başarmıştır. Kimse onun üstünü tanımaz ve kimse onu rakip olarak karşısına almaz. Bu durumla sonuna kadar gurur duyan Nina ise annesininde onunla gurur duymasını tamamiyle sağlar. Kuğu gölü adında bir bale gösterisi vardır. Bu gösterinin yönetmeni bu sene baş balerinini değiştirmek istemektedir. Nina hakkında çok övgü olan ünlü yönetmen Nina’yı beyaz kuğu yapma kararını çok almıştır. O kadar saf ve temiz dans etmektedir ki insanlar onun dans edişi ile huzur bulur. Nina aynı zamanda annesi Erica’dan çok farklıdır. İkiside hırslıdır ancak Nina annesi gibi hırsı için her şeyi yapmaz. Nina çok iyi ve temiz bir genç kızdır. Geleceği ise çok parlaktır. Onun hayatı her daim parlak olacaktır. Nina kupu gölü gösterisinde kendisini tek kuğu sanarken karşısına bir rakibi çıkıverir. Kimse kolay kolay yönetmen Leroy’u etkileyemezken Lily etkilemiştir. Nina beyaz kuğu olurken Lily’de siyah kuğu olmaktadır. Bu rakipliğin ardından iyi bir dostlukları olmuştur. Ancak bu gösteri Nina’nın tamamiyle gerçek yüzünü ortaya koymuştur. Nina’nın karanlık ruhu yankılanacak Lily’nin temiz ruhu ise bir ışık gibi parlayacaktır.

Son zamanların en fantastik filmlerinden olan ve güzelliği ile baş döndüren oyuncunun baş rolünde oynadığı Siyah Kuğu Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Sol Ayağım izle adlı filmi de sitemizden bulabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " 2010 Siyah Kuğu Tek Parça izle Amerikan Dram Gerilim Filmi "
  1. ceefunk 10 Şubat 2019, 12:18 -

    Siyah kuğu filmini izleyince oldukça heyecanlandım

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.