Sporbet

2011 Yaşam Şifresi Full Hd izle Fransa Bilim Kurgu Filmleri

08-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
2011 Yaşam Şifresi Full Hd izle Fransa Bilim Kurgu Filmleri
935 defa izlendi

Güzel bir hayat sürerken bir anda 8 dakika içerisinde hayatta kalma savaşı veren bir adamın anılarının anlatıldığı Yaşam Şifresi full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 22.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yaşam Şifresi izle adlı film sinemalar da 52.685.906 kişi tarafından izlenmiştir.

Yaşam Şifresi full hd seyret

Yaşam Şifresi tek parça izle adlı filmin konusunda siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Colter Stevens uyandığında kendisini bir banliyo treninde başka birisinin bedenin de bulur. Colter neler olduğunu anlayamamıştır ve bu durumu hala çözememektedir. Aklı bu durum sebebiyle baya bir karışmaktadır. Neler olduğunu idrak etmeye çalışıyordur ama bir türlü durumu anlayamıyordur ve idrak etmekte zorluk çekmektedir. O bu hale nasıl gelmiş idi? Nasıl bu trene binmiş idi? Bu bedende ne işi vardı? Hala bunu düşünmektedir. Onun için bu soruların bir cevabı olmak zorundaydı ama bir türlü soruların cevabını bilmemektedir. Bunu çözebilmesi gerekmektedir ama nasıl yapacağından tam olarak emin değildir. Birazdan başına geleceklerden ise hiçbir haberi yoktur. İçinde olduğu tren 8 dakika içerisinde infilak edilmiş olucaktır ve o ise bundan habersiz bir şekilde hala ortalıkta durmakta bazı şeyleri düşünmektedir. Tren infilak olduğu zaman birden bire tekrardan kendi bedenine dönüp gözlerini kendi bedeninde açtığını görür. Neden böyle bir şey olduğunu anlayamaz. Bunu sağlayan şeyin ise aslında hükümete ait olan bir yaşam şifresi adlı programın olduğu insan bedenin başka bir bedene geçtiğini ama sadece ölümüne son 8 dakikasını görebilmesi için tasarlanan bir program olduğunu göstermektedir. Başka bir kişinin kimliğine bürünebilir ama sadece son 8 dakikasını yaşayabilir, başka bir kişinin kimliğine büründüğü zaman ise öldükten sonra tekrardan kendi bedenin de gözünü açtığını fark etmiştir. Ama o 8 dakika içinde infilak olan trende tehlikeli bir şeyler olduğunu fark etmiş ve bu durumu aydınlığa kavuşturabilmek için tekrardan aynı olayları yaşamak için programı kullanmıştır. Aynı bedene girip o son 8 dakikayı sürekli sürekli yaşamaya başlamıştır ve olayı çözmek için kendinde oluşacak olan yorgunluğu ve diğer her şeyi umursamadan bunu tekrar ve tekrar olarak yapmaya devam etmiştir. Sürekli olarak bir şeyleri kaçırdığının farkına varmıştır ama ne kaçırdığını bir türlü bulamamaktadır. Trenin neyden kaynaklı olarak infilak ettiğini en sonunda anlayabilmiş ve bir bombacı olduğunu fark etmiştir. Onun görevi ise şu anda o bombacıyı bulabilmek ve onu 2. eylemini de yapmadan açığa çıkartıp yakalamaktır. Ama bu onun için biraz da olsa zor olucaktır. Çünkü kısıtlı bir zamana sahip olduğu için sürekli sürekli bu anı yaşayarak yavaş yavaş ip ucu toplayabilmektedir. Bombacıyı yakalayabilmek için ama sabırlı bir şekilde görevine odaklanıp bunu başarabileceğine inanmıştır.

Banliyo treni içerisinde kendisini başka bir vücudta bulan adamın 8 dakika da hayatta kalma maceralarını beyaz perdeye aktaran Yaşam Şifresi Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Karanlıklar Ükesi izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " 2011 Yaşam Şifresi Full Hd izle Fransa Bilim Kurgu Filmleri "
  1. doga_bursali 10 Şubat 2019, 12:13 -

    Yaşam Şifresi filmini izledikten sonra ağlamadan duramayacaksınız.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.