Sporbet

2019 Kapan tek parça izle yerli aksiyon ve dramatik filmler

19-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
2019 Kapan tek parça izle yerli aksiyon ve dramatik filmler
1.934 defa izlendi

Çocuklarına oldukça düşkün olan bir babanın oğlunun travmatik sorunlar yaşaması ile aile hayatlarının nasıl alt üst olduğunu konu alan Kapan tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kapan izle adlı film sinemalar da 1.564.898 kişi tarafından izlenmiştir.

Kapan 1080p tek part izle

Kapan sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Antalya’nın en zengin adamı olan Süleyman bir grup serseri genç yüzünden travma yaşayan oğlunun intikamını almak ister. Süleyman oğluna yapılanları sindiremez ve bir intikam planı hazırlar. Hazırladığı onca plan onun istediği gibi olmaz. Bir gün kapan adında bir yarışma olduğunu söyleyerek o grubu toplar. Toplanan grup bu yarışmanın aslıda onların sonu olduğunu anlayamaz. Süleyman bu yarışmada yalanın olmadığını yalan söyleyenin öleceğini söyler. 3 ay öncesinde Süleyman’ın oğlunu bir barda soyup onun parasını çalıp kaçmışlardır. Oğlu ise bu yaşadığı durumda kendisinin ezildiğini düşünerek aylarca evden dışarı adımını atmamıştır. Süleyman ise oğlunun bu duruma son verip sosyal hayata erişmesi gerektiğini düşünür. Ancak oğluda intikam almadan rahatlamayacaktır. Bu yaptıkları şeyle Süleyman’ı başlarına sarmışlardır. En son bulaşması gereken insanlardan bir taneside Antalya’nın en zengin adamı olan Süleyman’dır. Bütün grup Süleyman’ın başlattığı bu yarışa katılır. Bu yarışmanın adı ise “ Çıkış Yok’tur” bu yarışma içerisinde önemli olan iki şey vardır. Dürüstlük ve cesarettir. Süleyman bu yarışma sayesinde bütün Türkiye’ye oğlunun kandırılıp her şeyin yanlış anlaşılma doğrultusunda olup arkadaşları tarafından tuzağa düştüğünü ispatlar. Bu grup hem rezil olur hem de bu yarışma sayesinde epeyce korkutulur. Süleyman oğlunun intikamını aldığı sırada kızı grubun reisi olan ömere aşıktır. Ölümle sonuçlanan bu kapanın hesabını sormak için geri döner. Ancak döndüğünde hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Ne abisi eski abisi ne de babası eski babasıdır. Onlar intikamını çoktan almış kimsenin canını ise almamıştır.

Oğlunun yaşadığı travmatik sorunları araştıran babanın karşısına çıkan olaylar sonrasında yaşadığı korkunç olayların anlatıldığı Kapan full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Öldür Beni Sevgilim izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " 2019 Kapan tek parça izle yerli aksiyon ve dramatik filmler "
  1. HachitaSanchez 5 Ağustos 2019, 15:33 -

    Kapan filmi korkunç ya ben korktum

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.