Sporbet

A Dog’s Journey full hd izle Köpek Dostluğu tek part filmleri

20-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
A Dog’s Journey full hd izle Köpek Dostluğu tek part filmleri
1.343 defa izlendi

Kendisine bakan sahibi tarafından bir sokakta terk edilen ve sonrasında kendisine sahip çıkan yeni sahibi ile büyük maceralara atılan bir köpeğin hayatının anlatıldığı A Dog’s Journey full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. A Dog’s Journey izle filmi sinemalar da 54.859.055 kişi tarafından izlenerek oldukça beğenilmiştir.

A Dog’s Journey Türkçe alt yazılı izle

A Dog’s Journey tek parça izle filminin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmek istiyorum. Her köpek sahibine düşkün ve sadıktır. Onların sevgisi her şeyden çok daha fazladır. İnsanların onlara verdiği sevgiyle ise dünyanın en mutlu köpeği olabilirler. Bir çok köpek korkutucu görünebilir ancak korkutucu olmaları sahiplerine sadık olmayacakları anlamına gelmez. Alex adındaki bir köpek minik sahibinden ayrıldıktan sonra çok üzülür. Senelerce onu beklesede minik sahibi gelmez. Sonunda sahibini bulmak için arayışa çıkar. Her yerde sahibini bulmaya çalışır. Minik sahibi büyümüş olsada Alex onun kokusunu unutmamıştır. Bir gün minik sahibini bulur ve onu koklamaya başlar. Gerçek sahibi olduğunu anladığında çok mutludur. Ancak sahibi onu tanımaz. Aylarca sahibin kapısının önünde bekleyen Alex sonunda sahibi tarafından eve alınır. Onunla eskisi gibi vakit geçirip bir şeyler yapmaya başlar. Senelerdir beklediği bu an artık gelmiştir. Sonunda sahibine kavuşmanın mutluluğu vardır. Sahibi ise yavaş yavaş çocukluğunda sahiplendiği Alex’in bu köpek olduğunu anlar. Ona daha çok bağlanır. İkisinin arasında ki dostluk ve bağ hala devam etmektedir. Ancak bir daha ayrılık vakti gelmiştir. Alex’in sahibi başka bir şehre okul okumaya gitmek zorundadır. Ancak Alex’i oraya götürebileceğini düşünmez. Alex ise onun tekrardan gidecek olmasıyla yıkılır. Sahibinden bir kere daha ayrılmak onu çok büyük yıpratacaktır. Peki Alex’in sahibi Alex’i bırakıp gidecek midir ?

Bir köpek ile sahibi olan bir ailenin arasındaki muhteşem bağı beyaz perdeye aktaran A Dog’s Journey Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca UglyDolls izle adlı filmi de sitemizden izlemek isteyenler BURAYA TIKLAYARAK filmi rahatlıkla ulaşabilirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " A Dog’s Journey full hd izle Köpek Dostluğu tek part filmleri "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.