Sporbet

Acele Baba Aranıyor 2019 Türkçe dublaj aile komedi izle

13-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Acele Baba Aranıyor 2019 Türkçe dublaj aile komedi izle
1.114 defa izlendi

Ailesinden ayrı yaşayan ve bir çocuk sahibi olan kadının ailesinin yanına geleceğini öğrenmesinden dolayı çocuğuna babalık kendisine kocalık yapan bir adam arayışına girişini konu alan Acele Baba Aranıyor Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Acele Baba Aranıyor izle adlı film sinemalar da 7.325.893 kişi tarafından izlenmiştir.

Acele Baba Aranıyor full hd Türkçe alt yazılı izle

Acele Baba Aranıyor tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Damien veut changer le monde, Fransa’da yaşayan mülteci çocukların yaşadıkları şeyleri ele alıyor. Damien, ilkokulda öğretmenlik yapan ve sessiz sakin yaşam süren bir adamdır. Damien kendisini bildi bileli çocukları çok sevmiştir ve onlara karşı olan düşkünlüğü çok daha farklıdır. Bu farklılık ise hiç bir zaman değişmemiştir. Kendisinin bir çocuğu olmasada öğrencileri onun için bir evlattır. Ancak bir gün karşılaştığı bir durum Damien’i derinden sarsar. Damien, Bahzad adında ki bir çocuğun ailelerinin geçmişte yaptığı şey sonucunda şehirden sürgün edilmesi genç öğretmeni epeyce sarsar. Öğrencisinin sınır dışı edilmemesi için neler yapacağını düşünen Damien bir çare bulma umuduyla araştırmalar yapar. Bahzad’ın annesi ve babası seneler önce ölmüştür. Küçük çocuk buradan başka bir yere nasıl alışacağını bir türlü bilemez. Mutsuzluk içerisinde sürgün edilmeyi bekleyen çocuk onun için çabalayan öğretmeni Damien’e minnet duyguludur. Damien ise sonunda ne yapacağını bulur. Kız kardeşi avukat olan Damien Malenie’nin yardımıyla Bahzad’ın babası olduğunu söyler. Bahzad’ı nüfusuna geçirmeyi başaran Damien onun gidişini engellesede bir şeyi daha gözleri görür. Damien gibi bir çok çocuk vardır. Bu çocukların her biri yardıma muhtaçtır. Sadece tek bir çocuğa yardım etmekle kalmak istemeyen Damien bu çocukların hepsi için yeni bir şeyler düşünmeye başlar ve kız kardeşi Malenie ile birlikte el ele vererek bir şeyler yapmaya karar verirler. Bürokrasinin sınırlarını zorlayan ikili uğraşlarının karşılığını alabilmek için elinden ne geliyorsa yapacaktır.

Komedi tufanı olarak geçen ve bir Fransız filmi olarak ülkemiz de yayınlanan Acele Baba Aranıyor full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Kahraman Tavuk Uzayda izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.