Sporbet

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Türkçe dublaj izle 2019

14-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Türkçe dublaj izle 2019
1.611 defa izlendi

2019 yılında vizyona girecek olan Kanada yapımı animasyon filminin çocuklar tarafından çok sevilmesinin ardından ülkemizde de yayınlanacak olan Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak izle adlı film sinemalar da 57.884.743 kişi tarafından izlenmiştir.

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak 2019 izle

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, bir o kadar genç ve acemi olan bir dedektifin yolu en sonunda bir üniversitede çalışan antropoloji hocasıyla yolu kesişir. Aslında ikiside bu kesişime bir türlü anlam veremese de gencin, acemide olsa dedektif olması sebebiyle pek fazla bunun üstünde durmamaya karar verir antropoloji hocası. Çünkü şimdi kesişmese bile mutlaka bir gün kesişeceğini bilmektedir çünkü hemen hemen her dedektifle yolu mutlaka kesişmiş ya da bir çoğunu tanıma imkanı bulabilmiştir. Hoca olmasının dışında zamanında kendiside dedektif olanlara yardım ettiği için bu konularda daha da bilgilidir. Hayırsever birinin destekleri tarafından Nelly ve obsesif Simon kendilerini de kanıtlamak için ellerine bir fırsat geçirmiştir ve bu fırsatı kullanmak istiyorlardır. Çünkü ikiside kendini kanıtlayabilecek ve adlarını da belki de bu yöne ilgisi olan ve olmayan herkese adlarını bir şekilde duyurabileceklerdir. Bu onlara verilmiş bir fırsattır ve bunu kullanmak için ellerinden ne geliyorlarsa yapmak için ikiside kendisini oldukça hazır hissediyordur ve bu yolcuğa çıkarlar. Simon yolculukta bir kaşifin eski günlüğünü kendisine rehber olarak almıştır ve bu kaşifin günlüğüne göre giderse istediği şeye eninde sonunda ulaşabileceğinin o da farkındadır. Simon ama bu günlükle bir efsanevi yaratığın inine doğru ilerlemektedir. Simon sadece günlüğüne göre gittiği için önüne gelecek tehlikelerden nasıl kurtulacağından bir haberdir ve neler yapacağını bilmiyordur ama Nelly’nin, Simon’a göre bu konularda daha fazla bilgi sahibi olması sebebiyle Simon’u bir çok tehlikeden bilgeliği sayesinde kurtararak onun yoluna devam etmesini sağlayacaktır. Simon ve Nelly birbiri ile beraber çalışarak aslında çok iyi bir ikili olduklarının farkına varmışlardır ve bu yolculuğun sonunda acaba ikisi de amacına ulaşmayı başarabilecek midir?

Son yıllarda oldukça sevilen kocaayak canavarının araştırılma konusunu ele alan Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Büyük Macera izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Türkçe dublaj izle 2019 "
  1. burçin 23 Temmuz 2019, 14:43 -

    Acemi kaşifler filmi ne zaman yayınlandı ya ben bunu nasıl kaçırırım

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.