Sporbet

American Animals 2019 Türkçe dublaj izle gerilim filmi

22-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
American Animals 2019 Türkçe dublaj izle gerilim filmi
1.136 defa izlendi

Amerika’lı yapımcılar tarafından yapılan 5 insanın bir araya gelerek büyük bir suç örgütünü nasıl kurduklarını beyaz perdeye aktaran American Animals Türkçe dublaj izle adlı filmin büçesi yapımcıları tarafından 16.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. American Animals izle adlı film sinemalar da 54.789.942 kişi tarafından izlenmiştir.

American Animals 1080p full tek part izle

American Animals full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Amerikan Soygunu, dört arkadaşın heyecan verici hikayesini anlatmaktadır. Dört arkadaş fakir bir hayat sürerken bu hayattan nasıl kurtulacaklarını düşünür. Ne yapacaklarına dair hiç bir fikri olmayan arkadaşlar yoksulluktan kurtulmak için bir plan kurar. Bu planın içerisinde ise müzeden çalınacak bir mücevher vardır. Bu mücevheri çalarak hayatlarını kurtaracak olduğunu düşünen dört arkadaş için hiç bir şey kolay olmayacaktır. Ancak istedikleri şeye erişmek için ellerinden ne geliyorsa yapacaklardır. Hayatlarını kurtarmak onların elindedir. Ancak dört arkadaş bu zenginliğe böyle erişebileceğini düşünür. Büyük bir plan yaparak müze girişini ayarlayan dört arkadaş teker teker görevlere ayrılmıştır. Müzeye giriş, güvenlikleri ayarlama, alarmı kapatma ve elması yerinden alma. Bunların hepsini kurup harfi harfine yapmışlardır. Ancak müzeden çıkmakta zorlanılmıştır. Heyecan verici bir soygun sonucunda her şey farklı bir hal alır. Elmasın yokluğu anlaşılır. Ancak kameralar kapandığı için hiç bir iz bulunamaz. Dört arkadaş büyük bir macera sonucunda elmasa ulaşsada polislerden kurtulmayı başaramayacaktır. İstedikle kadar kaçsalarda polisler izlerini sürmüş ve bir şekilde soyguncuları bulmayı başarmıştır. Peki dört arkadaş yaptıkları soygun sonucunda polislerden kaçmayı başarabilecek midir ?

2019 yılının en gerilimli filmlerinden olan ve izleyicilerin tamamını suçlu olma yolunda meyillendiren American Animals tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Hizmetçi izle adlı filmi de sitemizden rahatlıkla seyretmek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.