Sporbet

Angel Has Fallen Türkçe dublaj izle Morgan Freeman filmi

30-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Angel Has Fallen Türkçe dublaj izle Morgan Freeman filmi
2.388 defa izlendi

Ülkesinin başkanının koruması olarak göre yapan Fallen adındaki bir adamın başkana düzenlenen saldırı sonrasında yaşadıklarını konu alan Angel Has Fallen Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Angel Has Fallen izle adlı film sinemalar da 5.488.985 kişi tarafından izlenmiştir.

Angel Has Fallen tek part 2019 izle

Angel Has Fallen full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, gizli servis üyesi ve aynı zamanda başkan koruması olan Mike Banning işinde çok başarılıdır. Başkan Allan Trumball’un en iyi koruması olmayı başarabilen Mike Banning bu durum sonucunda işine saygısı çok daha fazla artmaya başlamıştır. Ancak bir gün Başkan Allan Trumball’un hayatını tehdit eden bir Hava Kuvvetleri bir saldırısı sonucunda kariyerini ve seçimlerini sorgulamaya başlarken buluyoruz. Karalama kampanyasının önünde gelen Mike Banning ne olduğunu anlamadan tuhaf bir suçlulukla yargılanır. Ne olduğunu tam anlamıyla anlayamayan genç koruma suçlandığı şey dolayısıyla ne yapacağını bilemez bir haldedir. Başkana suikast yapma suçuyla yargılanan Mike Banning bu durumu ortaya çıkarmak için elinden ne geliyorsa yapmaya razıdır. Çünkü suikastı düzenleyen kişi kendisi değildir ve başkana hiç bir zaman ihanette bulunmamıştır. Hiç bir suçu yokken yargılanması ise onun tamamiyle kendini kaybetmesine yetmiştir. Hayatı boyunca kendisini sadece işine ve başkanına adamış olan Mike Banning başkanının bile kendisine inanmadığını düşünerek pes etmeye karar verir. Ancak pes etmemesi ve gerçeği ortaya çıkarması gerektiğini farkındadır. Genç adam ise bunun peşinden gidecek ve gerçek suikastçıları bulmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Yoksa ağır bir ceza ile suçlanacak ve tüm dünya onu suçsuz olmasına rağmen suikastçı olarak tanıyacaktır.

2019 yılının en iyi gerilim aksiyon filmi olan ve Morgan Freeman’ın baş rolünde oynadığı Angel Has Fallen tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Cin Aşk Büyüsü izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Angel Has Fallen Türkçe dublaj izle Morgan Freeman filmi "
  1. Mehmet çiftci 13 Ağustos 2019, 21:02 -

    Harika

  2. Selim Bilmez 1 Eylül 2019, 02:14 -

    Angel Has Fallen ilgimi çekti bu filmi izleyeceğim

  3. morinaga_angel 3 Eylül 2019, 11:33 -

    Angel Has Fallen da güzel bir film. Şu anda herkes merakla izliyordur.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.