Sporbet

Annem 2019 yerli dramatik film tek parça izle

30-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Annem 2019 yerli dramatik film tek parça izle
687 defa izlendi

Annesinin kusurlarından dolayı ondan utanan ve bir an önce kurtulmak isteyen bir kızın daha sonrasında hayatta başına gelen dramatik olayları beyaz perdeye aktaran Annem tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 Türk lirası olarak açıklanmıştır. Annem izle adlı film sinemalar da 4.747.854 kişi tarafından izlenmiştir.

Annem full tek part izle 2019

Annem sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Annem, bir genç kızın annesinden utanmasını konu ediyor. Nazlı, yaşadığı köyde üniversite sınavına hazırlanan genç bir kızdır. Yüksek yerlerde gözü olan ve zengin olma hayaliyle yanıp tutuşan Nazlı babasını çok küçük yaşta kaybetmiş ve annesi ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Annesi Nazlı’ya hem anne hem baba olmaya çalışsada Nazlı her daim annesinden utanan bir kız olmuştur. Nazlı annesinden utandığı için bir an önce ondan kurtulup üniversiteye gitmek ister. Bu durum annesini çok üzsede evladı için her şeyi yapmaya razıdır. Annenin tek istediği şey kızının okuyup hayal ettiği yerlere gitmesidir. Kızı için her şeyi yapmayı göze alan ve imkanlarını zorlayıp ona yardımcı olmayan çalışan anne kızının güzel bir yer kazanmasıyla çok mutlu olur. Nazlı istediği üniversite hayatına gider ve annesinden kurtulduğu için çok mutludur. Bu zamana kadar köyden dışarı çıkmamış olan yaşamını sadece köy içinde geçiren genç kız artık dışarıdaki hayatada yakından bakmaktadır. Dersleri her şeyi çok iyi olsada bir zamanda sonra her şey kötü gitmeye başlar. Ne yapacağını bilmediği bir döneme giren Nazlı annesine ihtiyaç duyar. Ancak annesine geri dönmekten çok utanan Nazlı ne yapacağını bilemez. Bunca zaman boyunca annesine kötü davrandığı ve ondan utandığı için pişman olan Nazlı annesinin gönlünü almak ister. Annesinden ayrılan ve okulunu başarıyla bitiren Nazlı annesinden ayrılmanın üzücü olduğunu ve artık onun yanına gitmesi gerektiğini düşünerek annesinin yanına yeniden dönmeye karar verir.

2019 yılının en iyi ders veren yerli filmlerinden olan ve annenin önemine değinen Annem full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Serseriler izle adlı yerli filmi de sitemizden keyifle seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Annem 2019 yerli dramatik film tek parça izle "
  1. stevienicx 5 Ağustos 2019, 17:10 -

    Annem filmi çok iyi ya çok dramatik

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.