Sporbet

Artemis Fowl full hd izle Amerika ailevi fantastik filmler

04-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Artemis Fowl full hd izle Amerika ailevi fantastik filmler
1.428 defa izlendi

Netflix tarafından dünyaya sunulan ve doğa üst güçlere sahip olan bir gencin diğer insanlar arasında yaşama savaşını beyaz perdeye aktaran Artemis Fowl Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 16.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Artemis Fowl izle adlı film sinemalar da 45.537.788 kişi tarafından izlenmiştir.

Artemis Fowl tek part 2019 izle

Artemis Fowl tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. 12 yaşında olan Artemis Fowl, sayısız suç dehasını barındıran bir soydan gelmektedir. Ailesi tamamiyle suç makinası olan Artemis onlara benzemek istemesede soyuna benzer haraketlerde yapmaktadır. Ancak Artemis ne olursa olsun ailesine göre dehadır. Bir gün annesi ve babası kayıp olan Artemis ne yapacağını bilemez bir şekilde ailesini aramaya koyulur. Her yeri arasada bir türlü ailesine ulaşamayan Artemis Fowl bir takım planlar kurup ailesini bulmaya çalışır. Ancak artık bir maceraya atılmak zorunda kalan Artemis bir takım savaşlar içerisine girecektir. Ailesinin nereye kaybolduğunu öğrenmeye çalışan Artemis büyük gizemi ortaya çıkarmak için gizli bir peri ırkıyla mücadele etmek zorunda kalacaktır. Yapacağı bu mücadele sonucunda her şey çok zorlu olacaktır. Karşısındaki peri ırkı çok güçlüdür. Artemis rakiplerine karşı olan güç ve kurnazlık savaşı kurar. Kendisine göre özel güçleri olmasada üstün zekasını kullanıp bu peri ırkıyla olan savaştan galip gelebileceğini düşünür. Düşündüğü gibide olur ve sonucunda peri ırkından kurtularak ailesini bulmaya biraz daha yaklaşmıştır. Mutluluğa yavaş yavaş ilerleyen 12 yaşında ki Artemis yaşına rağmen bir çok şeyin üzerinden gelmiştir. Bu mücadelesi sonucunda ise ailesini bulmuş ve onlara kavuşmuştur. Şimdi sırada ailesini tutsak tutulduğu yerden kurtarmaktır. Bunun içinde büyük bir çaba sarfedecek ve sonucunda ailesine tamamiyle kavuşacaktır. Küçük Artemis yaşına rağmen ailesini kurtarmayı başarmış ve bir çok engelin üstesinden gelmiştir.

Her ne kadar normal insanlardan farklı olsa da içindeki insani duygular sayesinde başka insanlara da sevgi besleyen bir çocuğun hayatını konu alan Artemis Fowl full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da X-Men Yeni Mutantlar izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.