Sporbet

Asla Gözlerini Kaçırma 2019 Almanya dram filmi Türkçe dublaj izle

28-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Asla Gözlerini Kaçırma 2019 Almanya dram filmi Türkçe dublaj izle
2.208 defa izlendi

2. Dünya Savaşı sırasında bölünen Almanya’da kendisine en uygun bölgede yaşam yeri arayan karı kocanın hayatını anlatan Asla Gözlerini Kaçırma Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 euro olarak açıklanmıştır. Asla Gözlerini Kaçırma izle adlı film sinemalar da 5.356.637 kişi tarafından izlenmiştir.

Asla Gözlerini Kaçırma full 1080p izle

Asla Gözlerini Kaçırma full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, genç sanatçı Kurt Barnert 2. Dünya Savaşı’ndan sonra resim eğitimi alabilmek için Doğu Almanya’ya gitmeye karar verir. 2. Dünya Savaşı sonrasında ailesinden bazıları kaybetmeştir ama bu durum sonucunda yapabileceği bir şey olmadığı için yolunda ilerlemeli ve kendini bir şekilde geliştirmesi gerektiğini bilmektedir. Bu yüzden bu yola çıkarken kafasını tamamen boşaltarak yola çıkmıştır. Resim eğitimi aldığı yerde Moda bölümü öğrencisi olan Elisabeth Seeband isminde bir kızı görmüş ve ona ilk görüşte aşık olmuştur. İsmini ilk zamanlarda bilmediği için ona karşı yakınlaşamıyordur ama sürekli olarak onu görüyor ve görmediği zamanlarda ise ondan başka bir şey düşünememeye başlamıştır. Bu durum olduğu için sürekli olarak onunla tanışabilmek için kendine bir bahane bulması ve terslenmemek için de güzel bir bahane bulması gerekmektedir. En sonunda aklına bir yol gelir ve Elisabeth ile tanışabilmek için onu bir daha gördüğü zaman onun yanına gidip onunla tanışmak isteyecektir. Elisabeth’i eğitim aldığı yerde görür ve onun yanına giderek onunla tanışır. Elisabeth ise onu terslememiştir ve o tanışmışlık sonrasında beraber zaman geçirmeye başlamışlardır. Kurt Barnert’ın bilmediği şey ise Elisabeth’in de ona karşı aynı duygular içinde olduğudur. Barnert en sonunda tüm cesaretini toplayarak ona karşı her şeyi açığa sunar ve Elisabeth’in ise ona verdiği tepkiden sonra beraber çok aşırı bir derecede tutkulu bir aşk yaşarlar. Bir süre bu böyle gittikten sonra evlenme kararı alırlar ve evlenirler. Barnert ülkesinde ki hakim sanatsal akımı Sosyalist Gerçekçilik bünyesinde istediği eserleri veremeyince eşiyle beraber Batı Almanya’ya kaçar. Batı Almanya’ya kaçtıktan sonra ise Elisabeth’in, savaş yıllarında olan Nazi Partisi’nin yüksek rütbeli bir yetkilisi olan jinekolog babası Carl’ı öğrenmiş ve onun etkisini yaşamaya başlamıştır. Ayrıyetten ise savaş yıllarında kaybettiği teyzesi Elisabeth’iin hatırasını sürekli yanında hissetmeye başlar bu durum sonrasında.

2019 yılının en etkileyici savaş ve aşk filmlerinden olan ve izleyiciler tarafından tam not alan Asla Gözlerini Kaçırma tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Hotel Mumbai izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Asla Gözlerini Kaçırma 2019 Almanya dram filmi Türkçe dublaj izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.