Sporbet

Astral Seyahat 2019 yerli korku filmi fullhd izle

11-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Astral Seyahat 2019 yerli korku filmi fullhd izle
2.650 defa izlendi

İnsanların uykularında ruhlarını bedenlerinden ayırarak ruh halinde dolandıkları ve yaşadıkları olayları bizzat hatırladıkları olayı konu alan Astral Seyahat full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Astral Seyahat izle adlı film sinemalar da 54.647.699 kişi tarafından izlenmiştir.

Astral Seyahat 2019 korku filmi izle

Astral Seyahat sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Üç yakın arkadaş olan Aslı, Ece ve Çiğdem doğaüstü olaylarla uğraşmayı çok sevmektedir. 3 arkadaş son zamanlarda tamamen moda olan astral seyahate çıkmaya karar verirler. Bunun için epeyce uğraşan arkadaşlar sonunda amaçlarına ulaşmış ve istedikleri astral seyahate çıkmayı başarmışlardır. Ancak bu durumu bir çok kez yapmışlar ve yavaş yavaş bu seyahate çıkmaya alışmışlardır. Bir gün astral seyahate çıkan Aslı cinleri görmeye başlar. Artık Aslı için korku dolu bu anlar başlamıştır. Ne yapacağını bilemeyen Aslı bu durumdan kurtulmak istesede cinler ona bir kere musallat olmuştur. Kara büyüye tutulan Aslı ne yapacağını bilemez bir halde epey korku dolu anlar yaşar. Bu durum ise bir tek Aslı’ya değil Ece ile Çiğdem’e de sıçramıştır. Paranormal olaylar yaşayan bu kızların kabustan uyanmalarını sağlayacak tek bir şey vardır. Oda astral seyahate tekrardan çıkmaktır. Ancak 3 yakın arkadaş tekrar bir astral seyahate çıkmaya korkar. Yakın arkadaşlar hayatlarının tehlike içerisinde olduğunu farkındadır. Yavaş yavaş ise bu kara büyünün etkisi artmaktadır. Sonucunda astral seyahate son bir kez daha çıkmaya karar veren grup onlara musallat olan cinlerden kurtulmayı başarabilecek midir ? Yoksa bu paranormal olay onların hayatlarını tamamiyle etkileyecek midir ? Her şey bu 3 yakın arkadaşının astral seyahate çıktıklarında çoğu şeyi doğru yapmalarıyla sonuçlanacaktır. Eğer yanlış bir şey yaparlarsa bu durum ölümlerini ortaya koyacaktır.

Ülkemiz de yapılan cin filmlerinin aksine insanların yaşadıkları astral seyahaleri konu alan Astral Seyahat tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Y Köyü izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Astral Seyahat 2019 yerli korku filmi fullhd izle "
  1. demet 16 Mayıs 2019, 02:40 -

    Astral Seyahat insanlar tarafından yapılması zor bir şey. Zaten filmde de bunu konu almışlar.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.