Sporbet

Babamın Kemikleri 2019 sansürsüz izle yerli evlat dram filmi

12-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Babamın Kemikleri 2019 sansürsüz izle yerli evlat dram filmi
1.027 defa izlendi

Yaşadığı kötü bir olayın ardından köyüne bir daha dönmemek üzere yemin ederek köyünden ayrılan bir adamın vasiyet sonrasında yaşadığı dramatik olayları beyaz perdeye aktaran Babamın Kemikleri sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Babamın Kemikleri izle adlı film sinemalar da 15.784.809 kişi tarafından izlenmiştir.

Babamın Kemikleri tek part izle

Babamın Kemikleri full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ömer çocukken köyünde yaşadığı bir olayı atlatamayarak köyü terk etme kararı almıştır. Reşit olur olmaz köyden giden Ömer o köye bir daha dönmemek için and içmiştir. Yaşadığı olay onu derinden sarmış bir daha eskisi gibi olmamasına neden olmuştur. Bu olayı adla unutamaz ancak yavaş yavaş atlatmaya başladığı sırada babasının öldüğünü öğrenir. Babasının cenazesi köyde olduğu için cenazeye gitmeme kararı alır. Köydeki hiç kimse onun başına ne geldiğini bilmemektedir. Ömer onların gözünde sırra kadem basmıştır. Buda yetmezmiş gibi soyadına kadar değiştirmiştir. Ancak Ömer’in annesi kocasını çok sevmekte ve saygı duymaktadır. Ömer’e ölmeden önce bir vasiyet vermiş bu vasiyeti ise yapma zorunluluğu kılmıştır. Annesi babasının mezarının üzerine gömülmeyi istemiştir ancak bu mümkün değildir. Annesinin öldüğünü daha yeni öğrenen Ömer bu duruma çok üzülür. Ancak Ömer bu vasiyetin üzerine köye dönüceğini bildiği için bu olayı reddeder. Annesinin kocasının üzerine gömülmesi pek mümkün değildir. Bu yüzden babasının kemiklerini annesinin mezarına gömecektir. İstemeye istemeye köyüne giden Ömer’in geçmişi tamamiyle gözünün önüne gelir ve her şey bir anda alt üst olur. Bu durum onu ne kadar yıpratsada annesinin son vasiyetini yapmak zorundadır. Ailesinin en azından bu kadar hakkı vardır üzerinde. Ömer geçmişiyle yüzleşir ve bir daha toparlanamayacak hale gelir.

Son yılların en iyi filmlerinden olan ve izleyicilerin göz yaşlarına hakim olamadığı bir film olarak karşımıza çıkan Babamın Kemikleri tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Kalbini Dinle izle adlı filmide sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.