Sporbet

Bayrak-1 sansürsüz yerli aksiyon filmi fullhd izle

06-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Bayrak-1 sansürsüz yerli aksiyon filmi fullhd izle
1.037 defa izlendi

Türkiye’nin ilk askeri aksiyon filmlerinden olan ve izleyen herkese bayrağımızın ne kadar önemli bir şey olduğunu hissettiren Bayrak-1 sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Bayrak-1 izle adlı film sinemalar da 54.647.895 kişi tarafından izlenmiştir.

Bayrak-1 yerli aksiyon askeri filmi izle

Bayrak-1 tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, büyük bedeller ödeyerek, bir çok kayıp görerek yeni bir devlet kurulmuştur. Ancak bu devlet kurulmasına rağmen Hürriyet tekrardan ellerinden alınmaya çalışılır. Bunun üzerine devlet başkanı ve yardımcısı büyük bir plan kurar. Bu plan doğrultusunda ilerlemeye çalışacaklardır. Ancak bu planı sadece ikisi bilecek hatta kendileri bile bu planı dillendirmeyeceklerdir. Bu plan ise özel şifreleme aracılığıyla çalışmaktadır. Öyle bir sistem kurulmuştur ki kolay kolay bu sistemin çökmesi çok zordur. Ancak bu planı gazeteci Hasan Bayrakçı’sda öğrenir. Bu plan üç kişi arasında bir sır kalacaktır. Ya da tam olarak kalacağı düşünülmüştür. Hasan Bayrakçı bir takım adamlar tarafından öldürülmüştür. Bir çok asker işte devleti için savaşır ve canını verir. Ne yapacağını bilemeyen ve zor durumda kalan devlet bir takım planlar ve projeler daha tasarlamaya karar verir. Ancak şuanda plan yapmak için çok geçtir. Askerler ve düşmanlar için savaş başlayacaktır. Şanlı bayrağı yerinden oynatmamak uğruna bir çok asker şehit olacaktır. Ne pahasına olursa olsun canlarını yok sayıp şehit düşeceklerdir. Devleti, toprakları ve bayrağı için yapmaları gerekenler bunlardır. Düşmanlar acımasız ve çok güçlü olsalarda bizim askerlerimiz her daim karşılarından dinç duracaktır. Vatanseverler vatanları için canını dişine takacak ve vatanlarını ne olursa olsun kurtaracaklardır. Ancak bu plan bir takım ajanlar tarafından duyulmuştur. Gazeteci Hasan Bayrakçı’nın ölümü herkesi bir bir şüpheye düşürmüştür. Peki Hasan Bayrakçı’nın öldürülmesinin sebebi tam olarak nedir ?

Bayrağın vatanımız da ve kalbimiz de ne kadar değerli olduğunu beyaz perde de anlatan Bayrak-1 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Gölge Savaşçı izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ kafi olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.