Sporbet

Bekçi 2019 yerli dramatik komedi filmi full hd izle

07-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Bekçi 2019 yerli dramatik komedi filmi full hd izle
813 defa izlendi

Ülkemiz de eski dönem bekçilerine yeniden dönüşün ardından suç oranlarının nasıl azaldığını değeri ile birlikte konu alan Bekçi full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Bekçi izle adlı film sinemalar da 54.678.906 kişi tarafından izlenmiştir.

Bekçi 2019 tek part full izle

Bekçi tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Bekçi filmi, mezarlıkta çalışmaya başladıktan sonra paranoya olaylar yaşayan Salih’in konusunu ele almaktadır. Kasabanın mezarlığında bekçilik yapan Salih başta çok iyi bir hayat sürmektedir. Kendisine yeni bir iş bulmanın mutluluğu ile evlenip çoluk çocuğa karışma hayali vardır. Ancak hiç bir şey düşündüğü gibi gitmez. Burada sabah akşam bekçilik yaptığı süre zarfında bir takım paranormal olaylarla karşı karşıya kalır. Başta yaşadığı şeylerin normal olduğunu düşünsede bir süre sonra bazı şeyleri farkına varır. Salih, yaptığı işten bir süre sonra gerçek dünyayla bağlantısını keser. Ne yapacağına dair bir fikri olmayan Salih psikolojik olaylar yaşamaktadır ve bunları kolay kolay atlatabileceği bir yapıda değildir. Bu durumdan çabuk kurtulması gerektiğini farkındadır ancak sanki bu şeyler Salih’i tamamiyle kendi içine almış ve iç dünyasından uzaklaşmasını sağlamıştır. Herkes onun yavaş yavaş delirdiğini düşünür. Günlerce eve gitmeyip mezarlıkta yattığı vakitler olmuştur. Ailesi ise Salih’in bu davranışları yüzünden onu hastaneye götürmek ister. Ancak Salih bu durumu kabul etmez. Salih artık onu hiç bitir şeyin düzeltemeyeceğine inanır. Çünkü artık gerçekle hayali ayırt edemeyecek bir hale gelmiştir. Salih ya bir hastaneye gidip tedavi görecektir ya da şuan ki yaşadığını paranoyaları daha fazla yaşamaya devam edecektir. Yapması gerekeni sadece kendisi seçecek ve kararını kendisi verecektir.

Son zamanların en iyi yerli polisiye filmlerinden olan ve bekçilerin zor görevlerini anlatan Bekçi sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Angel Has Fallen izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.