Sporbet

Ben is Back 2019 Amerikan dramatik aşk filmi tek parça izle

08-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Ben is Back 2019 Amerikan dramatik aşk filmi tek parça izle
1.495 defa izlendi

Uzun yıllardır oğlundan ayrı olan ve kızı ile yaşayan bir annenin eve döndüğünde oğlunu kapıda görmesinden sonra başlayan dramatik olayları beyaz perdeye aktaran Ben is Back tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Ben is Back izle adlı film sinemalar da 5.678.954 kişi tarafından izlenmiştir.

Ben is Back Türkçe izle

Ben is Back full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ben Burns adında çekici ancak sıkıntılı gencin hayat hikayesini konu almaktadır. Ben’in ailesi her şeyden bir haberdir ve hayatına devam etmektedir. Ben’in ailesi bir şey bilmediği içinde kafası rahattır. Ben bir Noel Arefesinde ansızın eve döner ve Ben’in annesi Holly çok sevdiği oğlunu çok büyük içtenlikle ve özlemle karşılar. Oğlu geldiği için aşırı mutludur ve sürekli olarak ona bir şeyler hazırlayıp onu mutlu etmeye çalışmaktadır. Ben için bu kısa süreli mutluluk bile onun kafasını dağıtmaya yetiyordur ve bu mutluluktan çıkmak istemiyordur. Ama Ben’in sakladığı şeyler bir gün mutlaka açığa çıkacaktır ve o zaman ne yapacağını da bilmiyordur. Çünkü Ben’in sakladığı şeyler hem kendisini hem de ailesini tehlikeye atabilecek şeylerdir. Ben eve gelirken sadece kendisini değil peşinde olan belayı da eve getirmiştir. Bir gün ansızın Ben’in hiç haberi olmadan da ufak tefek sıkıntılardan Ben’in annesi Holly durumun farkına varır ve oğlunun tehlikede olduğunu anlar. Onu kurtarmak zorunda olduğunun farkındadır. Zamanla yeni gerçekler ortaya çıkarak Holly çok fazla bir zamanınında olmadığının farkına varmaya başlamaktadır. Bir an önce her şeyden kurtulup yeni baştan bir hayat kurması gerektiğinin farkındadır. Holly elinden geleni yapmak zorundadır. Eğer yapmazsa tüm her şeyi kaybedeceğini biliyordur. Holly’nin eğer önündeki 24 saat içerisinde bir şey yapmazsa geleceklerini değiştiremeyeceğini hayatlarının sonsuza dek değişmesinin tek yolunun buna bağlı olduğunun farkındadır. Eğer Holly bu 24 saat içerisinde bir şey yapmaz ise sonucunda her şeyi kaybedeceğini ve ailesinin tamamiyle çökeceğini biliyordur. Holly 24 saat içerisinde ailesini kurtarabilecek midir? Yoksa her şeyini kayıp mı edecektir?

Yıllar sonra oğluna kavuşan bir annenin oğlu ile geçirdiği zamanı anlatan Ben is Back Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw izle filmini de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.