Sporbet

Black Christmas 2019 korku filmi Türkçe dublaj izle

27-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Black Christmas 2019 korku filmi Türkçe dublaj izle
1.256 defa izlendi

Amerikalıların kara noel gecesi olarak nitelendirdiği ve binlerce insanın öldüğü bir olayın beyaz perdeye gerçekleri ile birlikte yansıtıldığı Black Christmas Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 35.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Black Christmas izle adlı film sinemalar da 4.368.363 kişi tarafından izlenmiştir.

Black Christmas Türkçe alt yazı 2019 izle

Black Christmas full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Hawthorne Kolejinde yıllar önce büyük bir katil ortaya çıkmıştır. Bu katil kız yurdu öğrencilerini bir bir avlamak için gelir. Ancak bir kaç kızın ölümünden sonra herkes ortada bulunan katilin peşine düşer. Kız yurduda bir süreliğine kapanır. Büyük bir korku içinde olan aileler yakalanamayan bu katilin ortada gezmesinden çok korkar ve tedirgin olur. Ancak ellerinden gelebilecek hiç bir şey yoktur çünkü polis katili hala bulmayı başaramamıştır. Katil ortada ne bir iz nede bir delil bırakmıştır. Yıllar geçer ve katilin ortadan tamamiyle kaybolması sonucunda Hawthorne Kolejinin kız yurdu tekrardan açılır. Aileler geçmişteki bu olay dolayısıyla kızlarını bu yurda vermek istemez ancak güvenliğin alındığını öğrenince bir şekilde vermek zorunda kalırlar. Zaman geçer yurda yeni yerleşmiş olan kızlar büyük bir korkunun içinden çıkıp rahat uyku düzenine kavuşmayı başarmıştır. Ancak tam her şey düzeldi derken katil geri döner. Bu katil okulun kız yurdunda kalan öğrencileri bir bir avlamak için geri dönmüştür. Ancak katilin bilmediği ve öğrenmesi gereken bir şey vardır. Şimdi burada yaşayan genç kızlar tedbiri elden bırakmamıştır. Korkup kaçmak yerine onun karşısında dimdik durabilecek kızlardır. Bu katilden tamamiyle kurtulmak için öğrencilerde büyük bir uğraş verir. Henüz hiç bir cinayet vakası ile karşılaşılmamış olsada herkeste birisinin ölümü olacak tedirginliği vardır. Bu tedirginlikten kurtulmak içinse katili yakalattırma kararı almışlardır. Peki yurtta ki öğrenciler seneler boyunca ortada gezen bu katili yakalattırabilecek güce sahip midir ?

Amerika’nın en acı olaylarından birisi olan Kara Yılbaşı’nın yıl dönümün de yapılan bir film olan Black Christmas tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Online Vahşet 2019 izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Black Christmas 2019 korku filmi Türkçe dublaj izle "
  1. matinyarare 11 Ağustos 2019, 14:48 -

    Black Christmas yani kara yılbaşı kutlaması korku filmi

  2. Selin 1 Eylül 2019, 16:04 -

    Türkçeye çevirmeyi unutmussunuz

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.