Sporbet

Border fantastik film tek parça izle Danimarka sinema salonu

18-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Border fantastik film tek parça izle Danimarka sinema salonu
893 defa izlendi

Dünyaya geldikten sonra aynı hastalığa yakalanmış ve asla sevilmeyeceklerini düşünen iki menzubun aşk ve dram hikayelerini konu alan Border tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Border izle adlı film sinemalar da 54.785.958 kişi tarafından izlenmiştir.

Border Türkça alt yazılı izle

Border Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Tina özel bir alışveriş merkezinde güvenlik memuru olarak çalışır. Herkes Tina’dan görünüşü yüzünden ürksede o aslında iyi birisidir. Küçüklüğünden beri farklı biri olduğunu düşünen Tina büyüdükçe ve insanların ona olan bakışları dolayısıyla kusurdan başka hiç bir şey olmadığını düşünür. Suratının şekli dolayısıyla herkes onun hastalıklı ve ürkütücü birisi olduğunu düşünür. Ailesi ise o çok küçükken onu terketmiştir. Ne yapacağını dahi bilmeyen Tina insanlardan uzak bir yerde yaşamak istesede elinden hiç bir şey gelmez. Sevgiye muhtaç Tina herkesle iletişim kurmaya çalışır ancak kimse onunla konuşmak istemez. Ancak Tina kötü bir karaktere sahip değildir merhameti, saflığı ve iyiliği ile çok farklı bir yapıya sahiptir. Kendisini her ne kadar bir kusur olarak görsede o çok farklı biridir. Kendisini hiç sevmeyen Tina kendisini öldürmeye yeltenir taki gizemli bir adam Vore ile tanışana kadar. Tina, Vore ile karşılaşınca işler biraz karışır. Tina, Vore’nin bir şeyler sakladığını düşünsede bir türlü ispatlayamaz. Bir takım şeyleri ortaya çıkartmak için genç adamla yakınlaşır. Ancak kendisiyle aynı yapıya sahip Vore’ye aşık olur. Bir gün sohbet ettikleri sırada Vore Tina’ya gerçeği söylemeyi ister. Tina ise kim olduğunu merak ediyordur. Gerçekle yüzleşen Tina için hayat eskisi gibi olacak mıdır? Yoksa gerçeğin peşine düşerek kendi izini ve onun bu şekilde olmasının sebebini mi bulacaktır ?

2019 yılının en iyi dramatik aşk filmlerinden birisi olarak karşımıza çıkan Border full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Geniş Aile 2 Hertürlü izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Border fantastik film tek parça izle Danimarka sinema salonu "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.