Sporbet

Brahms The Boy 2 Türkçe dublaj izle yabancı korku filmleri

15-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Brahms The Boy 2 Türkçe dublaj izle yabancı korku filmleri
1.320 defa izlendi

Geçmişi oldukça karanlık olan bir köşke taşınan ailenin çocukları Brahms adında bir oyunca ile arkadaşlık kurduktan sonra ortaya laneti beyaz perdeye aktaran Brahms The Boy 2 Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Brahms The Boy 2 izle adlı film sinemalar da 5.647.757 kişi tarafından izlenmiştir.

Brahms The Boy 2 2019 Türkçe alt yazı izle

Brahms The Boy 2 full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Heelshire Köşkü’nde yaşayan varlıklı bir ailenin oğlunun tuhaflığını anlatmaktadır. Bu aile çok varlıklı ve insanlar tarafından sayılıp sevilen bir ailedir. Ama çok tuhaf bir şekilde oğulları bir oyuncak bebektir. Her hangi bir harekette bulunmasada cansız değildir. Ailesi oğuluna çok düşkündür. Ancak onun geceleri tehlikeli tavırlarını görmektedirler. Bir gün iş seyahati için şehir dışına çıkıcak olan anne baba oğullarına bir bakıcı tutmak ister. Bakıcıyı tutup tutmamak arasında ne kadar kalsalarda yapabilecekleri bir şey yoktur. Çocuk için gelen bakıcı çocuğu görünce büyük bir şaşkınlığa uğrar. Anne bakıcıya yapması gerekenleri ve belirli saat aralıklarıyla yemek yedirmesi gerektiğini söylemiştir. Bakıcı ilk günler çocuğa iyi davranıp ona vakit ayırsada daha sonralarında onun cansız gibi gözüktüğünü düşünerek ilgilenmeyi bırakır. Ancak annesinin gitmeden önce uyarısı kendisine dikkat etmesi ve onu asla ihmal etmemesi gerektiği olmuştur. Bakıcı söylenilen sözleri ciddiye almadan bu şekilde davranmış ve lanetli çocuk intikam aşmaya başlamıştır. Genç bakıcı ise ölü bulunmuştur. Eve lanet bulaştıran çocuk annesi ve babasınıda öldürmüştür ancak sırlarla dolu olan bu ölümlerin neden meydana geldiği bilinmemiştir. Lanetli çocuğun ise canlı olduğunu bilemeyen polisler ondan şüphelenmemiştir. Artık bu köşke başka bir aile taşınmıştır. Yapmamaları gereken bir hata olsada ne olcağını bilemezler. Lanetli Köşk’ün Lanetli çocuğunu sadece bir oyuncak bebek sanan aile büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacaktır.

2019 yılının en iyi yabancı korku filmlerinden olan ve yine oyuncak bebek teması bulunan Brahms The Boy 2 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Bebeğin Laneti izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Brahms The Boy 2 Türkçe dublaj izle yabancı korku filmleri "
  1. zumbul 5 Temmuz 2019, 13:18 -

    film baska;(

  2. timjhanderson 11 Ağustos 2019, 14:48 -

    Brahms The Boy 2 güzeldi ellerinize sağlık olsun

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.