Sporbet

Büyük Hazine 2004 Tek Parça izle Nicolas Cage Macera Filmi

10-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Büyük Hazine 2004 Tek Parça izle Nicolas Cage Macera Filmi
1.225 defa izlendi

2004 yılında vizyona giren ve Nicolas Cage’in baş rolünde oynadığı efsane filmlerinden birisi olan Büyük Hazine tek parça izle adlı filmin bitçesi yapımcıları tarafından 11.600.000 dolar olarak açıklanmıştır. Büyük Hazine izle adlı film sinemalar da 13.585.996 kişi tarafından izlenmiştir.

Büyük Hazine tek part izle

Büyük Hazine full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, altı nesildir hazine peşinde koşan Gates ailesini konu alarak onun şu anda ki yaşadığımız dönem hakkında başına gelenlerin geçmişteki gibi olmadıklarını ve neler yaşandığını konu almaktadır. Gates ailesi çok eski zamandan beri sürekli olarak hazine peşinde koşmuş ve tüm Amerika’da bilindik bir aile olmuştur. Gates ailesi hazine peşinde koşarak kendini geliştirmiş ve bu sayede de maddi olarak durumları baya iyi bir hale gelmiştir. Gates ailesi çok uzun nesildir bu halde olduğu için sürekli olarak her aile mutlaka çocuklarına bunları anlatıp onları ona göre yetiştirmişlerdir. Aileleri hayat şartları sebebi ilede çocuklarını ve kendilerini ona göre yetiştirmişlerdir. Bu sayede gelecek nesillerine de bunları aktarabilsinler ve herkes ailelerinin ve akrabalarının da yaşantısını bilebilsin diye. Bu kadar çok konuşulduğu ve öğretildiği içinde herkesin bildiği bir aile olmuştur. ABD’de tarihle ilgilenen kişilerin gözünde Gates ailesi deli muamelesi görmektedir. Ama bu Gates ailesinin umurunda dahi değildir. Onlar sadece kendilerini düşünüp kendileri için var olmayı ve yaşamayı seçmiş kişilerdir. Gates’lerin son üyesi olan Benjamin Franklin hazine bayrağını devr almış son kişidir. Bayrak tüm aileden en son ona gelmiş ve artık o bu işi sürdürecektir. O ise hiç kimsenin inanmadığı bir hazine inanmış ve bunu bulup ortaya çıkarmak istemektedir. Hazineye kimse inanmıyor ve herkes o hazinenin olmadığını söylüyor. Benjamin bu fikrini biriyle paylaşsa bile ona inanmayıp onun deli olduğunu düşünerek onla dalga geçiyorlardır. Ama Benjamin bunlara aldırış etmiyor ve bu peşinde olduğu hazineye bulmak için harekete geçmek için hazırlanıyordur. Kimsenin inanmadığı, Orta Doğu kökenli Tapınak Şövalyeleri hazinesini ortaya çıkarmak için tüm hazırlığını yapmış ve artık yola çıkmaya hazır bir hale gelmiştir. Bu yolculuk onun için belki de o kadar kolay olmayacaktır ama en nihayetinde bu hazineyi bulduğu zaman hem kendini çok fazlasıyla tatmin edecek hem de inanmayanlara onu deli olarak görenlere kanıt olarak ortaya sürebilecektir. ABD’nin kuruluşunda aktif rolü olan Özgür Masonlar derneği üyelerinin sakladığı ve yeri ABD tarihinde ki kilit olaylara gizlenmiş ipuçlarında saklı olan hazineye git gide daha fazla yaklaştığını içten içe daha fazla hissetmeye başlamıştır. Bu hazinenin haritasının çok zor bir yerde olduğunu ona baktığı zamanda yüzyıllık hazine avcılığının sonunun olucağının düşünmektedir ama yanıldığı noktada burasıdır. Asıl olan şey ise ona baktığı zaman her şeyin başlayacağıdır.

Eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen ve izleyicilerin 2. defa izlemek sitediği bir film olan Büyük Hazine Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Yıldız Tozu izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.