Sporbet

Büyük Macera 2019 Rusya animasyon full hd izle

05-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Büyük Macera 2019 Rusya animasyon full hd izle
1.506 defa izlendi

Ruslar tarafından piyasaya sürüldükten ve ülkesinde çok beğenildikten sonra dünya geneline yayınlan bir animasyon filmi olan Büyük Macera full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 Rus Riyali olarak açıklanmıştır. Büyük Macera izle adlı film sinemalar da 4.748.959 kişi tarafından izlenmiştir.

Büyük Macera full tek part 2019 izle

Büyük Macera Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, leylekler sürekli olarak ailelerin istedikleri çocukları ailelere teslim etmektedirler ama içlerinde sürekli olarak yanlış bir teslimat yapan leylek vardır. Yine bir gün teslimat zamanı herkes kendisine düşen çocuğu almış ve havalanıp yola koyulmuştur. Her zaman yanlış teslimat yapan leyleğe ise panda yavrusu kalmıştır ve bunu panda ailesine götürmek zorundadır. Bu sefer kendisininde herkes gibi düzgün bir şekilde ulaşması gereken yere ulaştıracağını ve bir sorun yaşamadan geri döneceğine kendisini inandırmıştır ve bunun için kendisini çok hazır hissetmektedir. O leylekte yola çıkmıştır ve diğerlerinin arasına katılmıştır. Hepsi uçarken son kez dağılmadan önce sürekli yanlış teslimat yapan leyleğe dikkat etmelerini ve bu sefer de karışıklık yaşamamasını söyleyip uyarmışlardır ve dikkatsiz leylek bir şey olmayacağını söyleyerek diğerlerine kendini kanıtlayacağından emin bir şekilde gidiyordur. Kendinden emin bir süre gittikten sonra başına da bir şey gelmediği için içi rahat bir şekilde ilerliyordur ki birden bire kafasına çarpan ve kafasının onun içine girmesi sebebiyle birden bire tüm dikkati dağılarak yere doğru düşmeye başlar ve o sırada panda da yere düşer ve birden bire paketin dağılması sebebiyle dışarıya çıkar. Pandanın düştüğü yer de ise ayı ve ayının arkadaşları vardır. Ne olduğunu anlayamamışlardır ve ayının arkadaşı ayıya onun mu isteyip istemediğini sorar ve ayının da hayır cevabı karşısında işler daha çok karışmaya başlar. Ayı ve arkadaşlarını ilk başta yabancılayan ve korkan panda daha sonrasında ona bir zarar vermediklerini görünce onlardan korkmamaya başlar. Ayı ve arkadaşları pandayı ailelerine teslim etmeleri gerektiğini aralarında konuşuyorlardır ve kararlarını vermişlerdir. Pandayı götürürken başlarına sürekli bir macera gelir.

Çocukların animasyon film sevdasına son derece iyi karşılık veren bir film olan Büyük Macera tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Hello Kitty izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Büyük Macera 2019 Rusya animasyon full hd izle "
  1. Halil karademirci 19 Nisan 2019, 21:34 -

    Büyük Macera animasyon filmi uzun zamandır beklediğim bir filmdi. Admin sayesinde sonunda bu siteden izledim. İnşallah seri olarak devamı da gelir

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.