Sporbet

Cin Azabı 2019 sansürsüz izle haziran yerli korku filmleri

13-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Cin Azabı 2019 sansürsüz izle haziran yerli korku filmleri
3.017 defa izlendi

2 adet korku filmi yapmış bir yönetmen tarafından piyasaya sürülen ve bebeklerin asıl düşmanlarının Cinler olduğunu insanlara anlamaya çalışan Cin Azabı sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 500.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Cin Azabı izle adlı film sinemalar da 54.789.656 kişi tarafından izlenmiştir.

Cin Azabı yerli korku filmi 2019 izle

Cin Azabı tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, bir adamın karısıyla olan mutlu ilişkilerinin nasıl bittiğini anlatan bir cin filmidir. Zamanında adamın ailesinin çocukları olmamaktadır ve o zamanın olduğu koşullar ve şartlar sebebiyle çocuk yapabilmeleri neredeyse çok imkansız bir haldedir. Onlar çocuklarının olmasını istemektedir ama ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü olmuyordur. Hocalara gidip kendilerini okutsalar bile olmuyordur. Ellerinden gelen her şeyi denemişlerdir ama yine de bir türlü olmamıştır. Adamın annesi bir gün komşusuyla otururken derdini ona anlatmış ve komşusunun ona yardım edebilecek birisini tanıdığını ama bu işi yaparlarsa çok büyük zararlar alabileceğini ve bu 7.kuşak sülalesine kadar işleyeceğini söylemiştir. Kadın çocuğunun olmasını çok fazla istediğini için ne olursa olsun bunu kabul etmek istemiştir ve komşusuyla beraber bir kadının yanına giderler. Bu kadının evi de kendisi gibi karanlık ve korkutucu şeylerle doludur. Kadın cinlerle sürekli olarak iletişimdedir ve birileri için sürekli olarak pazarlık yapmaktadır. Kadın derdini cinlerle pazarlık yapan kadına anlatır ve nasıl yardım edebileceğini sorar. Kadın bunun bedelinin ağır olucağını ona söyler ama yine de kabul eder. Büyüyü bir cinle anlaşarak yaparlar ve cin zamanı geldiği zaman bedelini alıcağını söyler. O gece kocasıyla beraber bir ilişkiye girerek bir oğul meydana gelir. O adam evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Bu olaydan ne kendisinin ne de karısının haberi vardır. Cin uzun bir süre adama yaklaşmamıştır. O güne kadar. Adamın çocuğu 18 yaşına geldiği zaman adama görünmüştür ve çocuğunun canını alacağını söylemiştir. Adam neden olduğunu düşünüp dururken geçmişini araştırmaya başlar. Ama bir türlü bir şey bulamamaktadır çünkü düzgün bir şekilde bakmıyor ve atladığı bir yer olduğunu o da fark ediyordur ve bu işlerle ilgili ve uzman bir hocaya giderek bu konuyu danışır. Hocaya geçmişinde neler olduğunu anlatır. Uzun bir süre meydana gelmeyip bir mucize eseri sayesinde meydana geldiğinin annesinin sürekli olarak böyle söylediğini söyler. Babası 5 yaşındayken kaybettiği için pek bir şey bilmiyordur onun hakkında sadece annesinin anlattıklarını kadarını biliyordur. Hoca bu durumu annesi ile konuşmak ister çünkü bir şeyler gizlediğinin farkına varmıştır. Adam çocuğunun ölmemesini sağlayabilecek ve bu beladan kurtulabilecek midir?

2019 yılında vizyona girecek olan ve tek kalan bebeklerin başlarına Cinler tarafından ne gibi felaketler geldiğini anlatan Cin Azabı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Lanetli Kapı izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Cin Azabı 2019 sansürsüz izle haziran yerli korku filmleri "
  1. enes 1 Mayıs 2019, 15:26 -

    Cin azabı filminin harika bir konusu var

  2. berkan yıgıt 7 Mayıs 2019, 23:05 -

    BU FILM CIN AZABI DEGIL KI AMMAR 2 BURDAKI FILM BUNU DUZELTIN LUTFEN

  3. süheyla 31 Temmuz 2019, 16:08 -

    bu azap degiştirin bunu

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.