Sporbet

Destroyer Türkçe dublaj izle 2019 başrol kadın temalı filmler

16-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Destroyer Türkçe dublaj izle 2019 başrol kadın temalı filmler
1.625 defa izlendi

Usta bir dedektif olmasına rağmen eski saygınlığını kaybeden bir kadının zor hayatının sinemalara aktarıldığı Destroyer Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 175.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Destroyer izle adlı film sinemalar da 2.678.367 kişi tarafından izlenmiştir.

Destroyer 2019 tek part izle

Destroyer tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Erin Bell, Los Angeles Polis Departman,ında başarılı bir dedektiftir. İnsanlar her daim onun başarılarını konuşup onu el üstünde tutmuşlardır. Ancak bir gün yaşadığı bir olay sonucunda bütün kariyeri yerle bir olmuştur. Eski saygınlığını yitirmiştir. Hatta herkes ona sanki bir düşmanmış gibi bakmaktadır. Erin aynı zamanda özel hayatında da büyük sorunlar yaşamıştır. Bu sorunlar hala devam etmektedir. Sofia, adında bir kızı vardır. Kocası Erin’i kızı doğduğu gün terketmiştir. Kızını bir şekilde kendisi büyütmeye çalışmış ve onu başarıya adım adım ilerletmiştir. Ancak işlerinde de sıkıntıya girdiği için büyük bir travma yaşamıştır. Bu süre zarfı içerisinde ise kızına olan ilgisizliği yüzünden kızıyla arası bozulmuştur. Bir gün kızının dolabında beklemediği bir ipucu bulur. Eskiden peşine düştüğü hırsız Jack’e bu sefer ulaşmaya kararlıdır. Hatta ulaşmak üzeredir. Öldüğünü düşündüğü hırsızın ölmediğini öğrenince onun peşine tam anlamıyla düşer. Gece gündüz uyumadan takibini yapar. Eski günlerin intikamını böyle alacak aynı zamanda işinde saygınlığını geri kazanacaktır. Bu onun için büyük bir avantaj olacaktır. Jack kaçma planını çok güzel kurmuştur. Yakalanmamak için deniz üzerinden gidecektir. Erin onu yakalayabilecek midir ? Bu kesinlikle belli değildir. Ancak Erin hırslı ve başarılı bir kızdır. Jack’i yakalamaya vakit harcayan Erin bir şeyi unutmuştur. O ipucunun kızının dolabında ne işi vardır ? İşte bu bilinmeyen bir sırdır Erin bu sırrı ancak Jack’i yakaladığı zaman öğrenebilecektir.

İşinde yaşadığı sıkıntıların yanı sıra bir de kızı ile eskisi gibi ters düşen kadının kabusa dönen hayatını sizlere aktaran Destroyer full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Zaman Yolcuları 2019 izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Destroyer Türkçe dublaj izle 2019 başrol kadın temalı filmler "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.