Sporbet

Domestik 2019 Çekya bisiklet filmi Türkçe dublaj izle

01-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Domestik 2019 Çekya bisiklet filmi Türkçe dublaj izle
587 defa izlendi

Kendisinden yaşça büyük bir kadının hayatına girebilmek için büyük paralar kazanmak zorunda olan gencin dramatik öyküsünün anlatıldığı Domestik Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Sterlin olarak açıklanmıştır. Domestik izle adlı film sinemalar da 4.667.966 kişi tarafından izlenmiştir.

Domestik TÜRKÇE alt yazılı izle

Domestik tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, çocukluktan itibaren bisiklet sevgisi olan Alex hayatını her daim buna adamıştır. Tek hayalini gerçekleştirip dünyanın en iyi bisikletçilerinden biri olmak ister. Büyüdükçe kendisini bu alanda geliştirir. Ancak çocukluğunda tek hevesinin bu olacağını düşünmüştür. Bisiklet hevesi hala devam etsede tek hayali sadece bu durumla ibaret kalmamıştır. Deney yapmayı isteyen Alex kendisini bu süre zarfında deneylerine adamıştır. Küçük bir odada ışıklar ve bir takım elektrikli aletler sonucunda kendisine deney odası hazırlamıştır. Eşi ile birlikte bu deney ve gözleme dayalı şeylerle uğraşmaya başlamış ve zaman geçtikçe tek hevesi bu durum haline gelmiştir. Bisiklet sevdasını unutarak sanki her daim deneylerle uğraşıyormuş gibidir. Alex yaptığı her şeyin güzel ve başarılı olduğunu bilsede yaptığı şeylerin daha iyisini yapmaya çalışır. Pes etmek onun hayatında yoktur. Pes etmekten ziyade çabasına her zaman devam eder. İnsanlar tarafından bu durumu hem kıskanılır hem de taktir edilir. Bir gün dünyaca ünlü bir yarışma ortaya çıkar. En iyi ve en hızlı bisikletli süren kişinin kendisinin olduğunu göstermesi gerekmektedir. Çabalayarak ve daha çok çalışarak bu yarışa katılır. Katıldığı yarışta kendisinin kazanacağına emin olan Alex kendisini her zaman yukarda bir yerlerde görmüştür. Bu durum etrafındaki herkesin ondan uzaklaşmasını sağlar. En çokta evde meydana getirdiği deney karısınında Alex’e mesafeli davranmasını sağlar. Başarının zirvesine çıkmak isterken etrafında ki herkesi kaybettiğini anlayan Alex’in seçimi ne olacaktır ?

Hayatının aşkını bulmak için bir bisiklet yarışına katılan ve bu yarışı kazanmak için canını dişine takan gencin yaşamının beyaz perdeye aktarıldığı Domestik full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Cool Çocuklar Kampta izle adlı filmi sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.