Sporbet

Döndüm Ben 2019 full hd izle Ayhan Taş komedi filmleri serisi

15-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Döndüm Ben 2019 full hd izle Ayhan Taş komedi filmleri serisi
1.558 defa izlendi

Usta oyuncu Sadi Celil Cengiz ve Ayhan Taş gibi komedyenlerin başrolünde oynadığı Döndüm Ben full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Döndüm Ben izle adlı film sinemalar da 3.674.798 kişi tarafından izlenmiştir.

Döndüm Ben full tek parça izle

Döndüm Ben sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Cem zengin, takıntılı bir iş adamıdır. Hayatından tamamiyle bıkmış ve yeni bir hayat kurmak istemiştir. Ancak yeni bir hayat yeni bir karakter ve yaşantı sandığından çok zordur. Eğer köklü bir değişim olacaksa işte bu tamamiyle imkansızdır. Çünkü tanınmış ünlü bir iş adamı hayatını tamamen nasıl değiştirebilir ? Değişimine ilk olarak karısından başlar. Karısı güzel bir kadındır ancak bencil düşüncesizdir. Gezmek, eğlenmek onun en iyi bildiği şeydir. Cem karısından boşanma kararı alır. Bunun kolay olacağını düşünsede aslında çok zordur. Çünkü karısı Cem ondan ayrılmadan önce tüm aileyi bir araya toplayıp süpriz bir bebek olduğunu dile getirir. Bütün aile çok mutlu olur ancak Cem bu durumdan hiç memnun olmaz. Karısı her şeyden habersiz bir şekilde bebeği ile ilgilenirken Cem ne yapacağını düşünmeye çalışmaktadır. Evet hayatı bir değişiklik yaşayacaktır. Hatta beklenmedik bir değişiklik olacaktır. Artık Cem bir baba adayıdır. Her şeyini çocuğuna göre değiştirmektedir kendine göre değiştirmesi tamamiyle imkansız bir hale gelmiştir. Hayatını alt üst eden süpriz bebekten kurtulmak istesede ona kıyamaz. En sonunda arkadaşı Samet’ten yardım ister. Ancak Samet boş gezenin boş kalfası bir adamdır. Kendisine bile faydası yokken Cem’e faydası hiç olmayacaktır. Samet aklına gelen bir fikirle Cem’i Özge diye bir arkadaşına yönlendirir. Ancak Özge olayın içinde bir balık gibi atlayınca işler tamamiyle sarpa sarar. Cem, Samet ve Özge beklenmedik olaylar içerisine girecektir. Aynı zamanda bu olayların altından sıyrılmak pekte kolay olmayacaktır.

Girdikleri bir ihale sonrasında gerçek hayatta başlarına çok büyük ihale alan 3 arkadaşın hayatını beyaz perdeye aktaran Döndüm Ben tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Aslı Gibidir izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Döndüm Ben 2019 full hd izle Ayhan Taş komedi filmleri serisi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.