Sporbet

Dostumun Yolculuğu 2019 hayvan filmi Türkçe dublaj izle

10-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Dostumun Yolculuğu 2019 hayvan filmi Türkçe dublaj izle
45 defa izlendi

Küçüklüğünden beri sahip oldukları köpeklerinden artık kurtulmak isteyen bir aile çok uzak bir yerde köpeği bıraktıktan sonra köpeğin aileyi bulmak çabalarını konu alan Dostumun Yolculuğu Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Dostumun Yolculuğu izle adlı film sinemalar da 4.758.964 kişi tarafından izlenmiştir.

Dostumun Yolculuğu tek part alt yazılı 2019 izle

Dostumun Yolculuğu tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. A Dog’s Journey, bir köpeğin hikayesini konu ediyor. Alex çok akıllı ve yetenekli bir köpektir. Ancak daha yavruyken sahipleri tarafından bırakılmıştır. Sokakta nasıl yaşayacağını dahi tam olarak bilmeyen Alex uzun bir süre sokakta yaşadıktan sonra bir araba çarparak tek bacağını kaybetmiştir. Arabayla çarpan kişi ise Alex’i veterinere götürerek onun iyileşme sürecinde yanında olur. Zaman geçtikçe birbirlerinden ayrı kalamayan ikili artık tamamiyle dost haline gelmişlerdir. Birlikte vakit geçirip, eğlenen ikili çok mutludur. Alex ise sanki bu arabanın ona çarpmasının bir mucizedir ve asıl sahibinin karşısına çıkmasına sebep olmuştur. Alex yıllar yılı sahibi işe yaşar ve iki birbirlerine çok iyi arkadaş olurlar. Ancak sahibin bir gün iş için farklı bir ülkeye gitmesi gerekir. Alex ise sahibinin başka bir ülkeye taşınıp onu bırakmasını istemez ancak elinden gelen hiç bir şey yoktur. Sahibi onu bırakmak istemesede işi için yapması gerekir. Daha iyi bir kariyer sahibi olmak için işini seçmek zorundadır. Sahibi gider ve Alex aylarca evlerinde onu bekler. Sahibi ise aylar sonra Alex için geri dönmüştür. Alex ve sahibi sonunda kavuşmuş ve eski hayatlarına geri dönemeye başlamıştır. Aslında bakıldığında bir köpek bir insana insandan daha sadıktır. Daha dost canlısı ve daha fedakardır. Alex ise sahibine onu yaralamasına rağmen hayrandır. Onu yaralamış daha sonra kendi elleriyle iyileştirmiş ve ona sahip çıkmıştır. Belkide Alex için en önemli en değerli şey budur. Küçücük bir iyilik sonucunda sahibine düşkünlüğü artmış ve ona mucizevi bir sevgi duymuştur.

Bir hayvanın ne kadar hisli ve sadık olduğunu konu alan bu köpek insan ilişkisinin anlatıldığı Dostumun Yolculuğu full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Bayrak-1 izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.