Sporbet

Dumlupınar Vatan Sağ Olsun 2019 yerli asker filmi tek parça izle

24-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Dumlupınar Vatan Sağ Olsun 2019 yerli asker filmi tek parça izle
904 defa izlendi

Savaş zamanında Türk askerlerinin Dumlupınar’da yaşadıkları savaşta verdikleri kayıpları ve kazandıkları büyük zaferleri konu alan Dumlupınar Vatan Sağ Olsun tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.500.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Dumlupınar Vatan Sağ Olsun izle adlı film sinemalar da 7.355.784 kişi tarafından izlenmiştir.

Dumlupınar Vatan Sağ Olsun tek part izle

Dumlupınar Vatan Sağ Olsun sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, denizaltında görevde olan bir takım çalışanlar bir süre deniz altında yaşamakta mecburdur. Uzun süre boyunca konuşmaları, sigara içmeleri, şarkı söylemeleri hatta yerlerinden kıpırdamaları bile yasaktır. Görevlerini tamamladıktan sonra denizaltından çıkacak olsalar bile burada yaşadıkları zorlu anları unutmayacaklardır. Uzun bir sürenin sessizliği, nefes alışverişlerinde saklı olan çığlıklar vardır. Bu çığlıklardan kurtulmak için komutanlarından emir almak zorundadırlar. Ancak süreler geçer ve bir türlü komutanlarından haber gelmez. Günlerdir konuşmuyorlar, sigara içmiyorlardır. Ne yapacaklarına dair hiç bir şey bilmemekte olan görevliler bu durumdan kurtulmak için tek bir emir bekliyorlar. Ancak bekledikleri emir günlerdir gelmiyordur. Artık bir ses duyulur. Konuşabilir, şarkı söyleyebilir ve sigara içebilirsiniz. Bu kadar sessizliğin ardından konuşmak onlara biraz tuhaf gelsede bekledikleri emir gelince çok mutlu olurlar. Sonunda yapmak için çırpındıkları ancak yapamadıkları şeyleri yapmaya başlarlar. Sigaralarını içip şarkılarını bağıra bağıra söyleyen görevliler kendilerine gelmeyi başarır. Sanki bir rüyanın içinde gibidirler. Günlerdir bitmeyen bir rüya çok zorludur. İkinci emirleri ise çıkma emridir. Eğer bu emirde gelirde görevleri bitecek ve verilen emirle birlikte karaya çıkmayı başarabileceklerdir. Birinci emirin ardından ikinci emirin gelmesini büyük bir hevesle bekleyen görevliler kendilerinin büyük bir çöküş yaşadığını düşünürler. Sonunda ikinci emirde gelir ve görevliler aldıkları görevi başarı ile yerine getirirler.

Türk askeri filmlerinin başarılarına bir yenisini eklediği ve milliyetçi kesimin oldukça fazla izlediği Dumlupınar Vatan Sağ Olsun full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Gölge Savaşçı izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.