Sporbet

Düzenbazlar 2019 full hd izle Şişko kadın tutumlu hayat filmi

31-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Düzenbazlar 2019 full hd izle Şişko kadın tutumlu hayat filmi
2.713 defa izlendi

Çok tehlikeli iki dolandırıcı karı kocanın hayatlarının en zor sınavlarını şişko ve cimri bir kadını dolandırmaya çalışırken yaşadıkları komedi olaylarını beyaz perdeye aktaran Düzenbazlar full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Düzenbazlar izle adlı film sinemalar da 5.253.855 kişi tarafından izlenmiştir.

Düzenbazlar yabancı komedi filmi izle

Düzenbazlar Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, iki dolandırıcı kadının hayatını konu almaktadır ve yaşadıkları ve yaptıkları şeyleri anlatmaktadır. İki dolandırıcı kadın hayatlarını mahveden erkeklere kin duymaktadırlar ve bu yüzdende erkeklerin hepsine kin duyarak yaklaşmaktadırlar ve her erkekten başlarına gelen tüm acıları çıkartmak istiyorlardır. Ve bu işi erkekleri dolandırarak yapacaklardır çünkü onlar için erkekler bunları hak ediyordur. Dolandırıcı iki kadın erkeklerin aslında kolay lokma olduğunu ve o yüzden en basit bir şekilde bu yönde ilerleyebildiklerini söylemektedirler. Bu hayat hikayelerinde ikiside birbirinden güç alıyor ve bir daha başlarına aynı şeylerin gelmemesi için birbirlerine olabildiğince destek oluyorlardır. İkiside çok profesyonel birer dolandırıcı olduğu için gözlerine kestirdikleri kişiyi haberi olmadan çok iyi ve dikkatli bir şekilde dolandırıyorlardır ve daha sonrasında ise ortadan birden bire kaybolup arkalarında hiçbir iz bırakmıyorlardır. Bunu zamanla daha da ilerletip artık ufak işlerle uğraşmak yerine daha büyük işlerle uğraşmak istiyorlardır. Çünkü artık ufaklardan bir zevk alamamaya başlamışlardır. İçlerinde ki kin zamanla dolandırıcılığın verdiği zevke dönüşmeye başlamıştır. Ama onlar bir türlü kendinlerine bunu itiraf edemediği için her zaman erkeklere olan kinleri sebebiyle bunları yaptıklarını düşünerek ilerlemektedirler. Onlar için önemli olan tek şey erkekleri olabildiğince kazıklayıp zor bir duruma soktuklarını görmek ve onları izlemek onlara zevk veriyordur ve içlerinde ki yangında biraz olsun sönüyordur. Bu böyle sürekli olarak devam etmektedir ama bir yerde takılacaklarının onlarda farkındadırlar. İşte o gün ne yapacaklarını onlar dahi bilmiyordur.

2019 yılının en enteresan filmlerinden olan ve izleyicilerin adeta gülmekten karnına ağrıların girdiği Düzenbazlar tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Ketenpere izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ kafi olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Düzenbazlar 2019 full hd izle Şişko kadın tutumlu hayat filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.