Sporbet

Eksi Bir yerli dram filmi 2019 sansürsüz izle

09-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Eksi Bir yerli dram filmi 2019 sansürsüz izle
677 defa izlendi

Çukur dizisinin usta oyuncusu İdris Koçovalı’nın baş rolünde oynadığı ve son derece dramatik sahneleri ile herkes tarafından beğenilen Eksi Bir sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.700.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Eksi Bir izle adlı film sinemalar da 5.748.843 kişi tarafından izlenmiştir.

Eksi Bir tek part yerli film izle

Eksi Bir tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, yarı felçli meczup bir adam olan Şemsi hayatının çoğunu sokaklarda geçirmiştir. Çocukları bakmamış ve onu öylece sokağa bırakarak çekip gitmişlerdir. Bir gün soğuğa dayanamayan yaşlı adam Şemsi ısınmak için girdiği kültür merkezinden zabıtlar tarafından çıkarılır. Zabıtalar onun bu durumunu farkederek Şemsi’yi sosyal hizmetlere yatırmaya karar verir. Ancak arabada idrarını yapıp hissetmeyen Şemsi arabanın kokmasını sağlamıştır. Zabıtalar ise onun bu durumuna çok üzülmüş ve bir an önce sosyal hizmetlere yatırmak için gitmiştir. Ancak sosyal hizmetler dışarıdan gelen herkesi kabul etmediği için Şemsi’yi de etmez. Ne yapacağını bilemeyen zabıtalar ona yardımcı olmadan öylece bırakıp gitmek istemez. Şemsi’yi görünce hayatın zorluklarınıda farketmişler ve gözlerini açmışlardır. Ancak Şemsi hakkında araştırma yaptıklarında onlarında bu adamla bir bağlantısı olduğunu anlamışlardır. Zabıtalar Şemsi’nin ailesini bulmak için arayışa çıkar. Ancak hiç bir yerde bulamazlar. Kimlikten yola çıkarak Şemsi’nin çocuklarını bulmuşlardır. Çocukları ise babalarını kabul etmemiştir. Şemsi öylece kala kaldığında zabıtalar hayatın ne kadar zor olduğunu tamamiyle anlamıştır. Bu hayatta herkes herkesi yarı yolda bırakabilmektedir. İşte zabıtalar insanlarda vicdan kalmadığını Şemsi’yle karşılaştıktan sonra anlamıştır.

2019 yılında vizyona giren ve oldukça kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahip olan Eksi Bir full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Bridges 21 izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyiflice izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.