Sporbet

Elveda Oğlum 2019 Çin dram filmi tek parça izle

19-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Elveda Oğlum 2019 Çin dram filmi tek parça izle
925 defa izlendi

1980’li yıllar da Çin’de yaşanan ekonomik sıkıntılar sonrasında çocuklarından ayrılmak zorunda kalan iki ailenin hayatının beyaz perdeye aktarıldığı Elveda Oğlum tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Elveda Oğlum izle adlı film sinemalar da 5.758.964 kişi tarafından izlenmiştir.

Elveda Oğlum 2019 tek part izle

Elveda Oğlum full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Elveda Oğlum, 1800’lerde Çin’de yaşayan iki ailenin hayatına odaklanıyor. Jing adlı bir adam Çin’i çok sevmektedir ancak kendi yaşam yeri olmasına rağmen buradaki bir takım şeylerin zorluklarına hala alışmakta zorlanmaktadır. İki aile dostu birbirlerine bu durumda çok yardımcı olmuşlardır. Her daim birbirleriyle haraket eden ve yardımcı olan dostlukları vardır. Jing ise oğluna çok düşkün bir babadır. Oğlu için her şeyin en iyisini isteyen baba hayatını onun yaşamı ve mutluluğu üzerine kurmuştur. Belkide bu hayatta en değer verdiği şey oğlu Mei’dir. Mei’de aynı şekilde ailesine çok düşkündür. Ancak babasına karşı olan düşkünlüğü her zaman çok başka bir hal almıştır. Mei babasının ona olan düşkünlüğünü bilir ve Çin’den ne kadar ayrılıp başka bir şehire taşınmak istesede babası dolayısıyla bir türlü başarılı olamaz. Çünkü onu üzmek istemez. Babasının onsuz nasıl yaşayabileceğini bilemeyen Mei bu durumda bir şekilde babasını ikna etmelidir. Ancak Jing oğlunun başka bir şehire taşınma fikrini kabul etmemiştir. Mei ise babasına baş kaldırarak bir elveda bile demeden ailesini terkedip gitmiştir. Jing çok üzülsede oğlunu ne kadar sıkıp bunalttığını farkındadır bu yüzden saygı ile oğlunun gitmesini karşılar. Bu sırada ailenin durumu çok kötüdür. Çin’de yaşanan sosyal ve ekonomik değişikliklere uyum sağlamaya çalışırlar. Ne yapacağını bilemeyen Jing bir şekilde bu durumdan kurtulmak ister. Ancak bu kadar basit değildir. Oğlundan yardım isticek olan Jing Mei’den hiç bir haber alamaz ve hayattaki en değerli varlığın peşine düşer. Peki Jing, Mei’yi bulmayı başarabilecek midir?

2019 yılının en iyi dramatik filmlerinden seçilen ve bir çok ödül kazanan Elveda Oğlum Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Brahms The Boy 2 izle adlı filmide  BURAYA TIKLAYARAK büyük bir korku ve dram içerisinde izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Elveda Oğlum 2019 Çin dram filmi tek parça izle "
  1. codx666 7 Ağustos 2019, 14:45 -

    Elveda Oğlum çok dramatikti. Ağlamaktan gözlerim şişti

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.