Sporbet

Evde Tek Başına Türkçe Dublaj izle Yılbaşı Filmi 1990 Yılı

07-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Evde Tek Başına Türkçe Dublaj izle Yılbaşı Filmi 1990 Yılı
944 defa izlendi

Yılbaşı gecesinde ailesi dışarı çıkacak olan ve evde tek başına kalan bir çocuğun hırsızlar ile çekişmesini anlatan Evde Tek Başına Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Evde Tek Başına izle adlı film sinemalar da 1.674.899 kişi tarafından izlenmiştir.

Evde Tek Başına 1080p izle

Evde Tek Başına tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Kevin ailesinden uzak bir çocuktur. Aynı zamanda ailesinden nefret etmektedir. Çünkü ailesi sorumsuz ve çocuklarına karşı ilgisizdir. Kevin’a hayatı boyunca sadece bakıcıları bakmıştır. Ailesi hiç bir zaman onunla ilgilenmemiş oda yaramaz bir çocuk galine gelmiştir. Tek amacı ailesinin dikkatini çekmektedir. Ancak o her yaramazlık yaptığında ailesinden hem azar işitip hemde ceza almaktadır. Bir gün yine ailesi onunla ilgilenip onu görsün diye yaramazlık yapar. Ancak ailesi onunla tekrardan ilgilenmeyip ona ceza verir. Kevin’ın cezası çatı katında 2 gün boyunca kalmak zorundadır. Bu duruma çok üzülsede bir o kadar sinirlenmiştir. Çünkü ailesinin onu görmezden gelmesi onu derinden sarsmaktadır. Ancak cezasının kaldırılmaması sonucunda onun çatı katında kalması gerekmektedir. Kevin’ın cezasına son saatler kala ailesi onu çatı katında unutup tatile gitmiştir. Kevin ne kadar kıvransada bir türlü kilitli kapıyı açamaz. Odada bir anahtar bulan Kevin bunun kapı anahtarı olduğunu anlar. Ailesinin evde olmadığını gördüğü anda çok sevinir. Bunu fırsata çevirmeye çalışır. Ancak o sırada gözü bu ev üzerinde olan iki hırsız vardır. Küçük bir çocuk 2 tane kocaman hırsızla başa çıkabilir mi ? Kevin çıkar. Kıvrak zekası ile evde gözü olan hırsızları eve bağlayarak polisi aramıştır. Ve o sırada da ailesinin geri dönmesine az kalmıştır. Ailesi Kevin’ın böyle bir şey yaptığını duyunca onunla gurur duyar. Zaman geçtikçe ailesi ile vakit geçirmeye başlayan Kevin’ın yaramazlığını yavaş yavaş bırakmaya başlamıştır. Ailesi ise artık Kevin’a ilgili olması gerektiğini anlamıştır.

Son zamanların en komik ve çocuklara hitap eden filmleri arasında bulunan Evde Tek Başına full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Maske izle adlı komedi filmini de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Evde Tek Başına Türkçe Dublaj izle Yılbaşı Filmi 1990 Yılı "
  1. Pentalsodyum 10 Şubat 2019, 12:14 -

    Evde tek başına çocukluk yıllarımızın en güzel filmidir.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.