Sporbet

Geniş Aile 2 Her Türlü sansürsüz izle 2016 yerli komedi

11-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Geniş Aile 2 Her Türlü sansürsüz izle 2016 yerli komedi
3.341 defa izlendi

2015 yılında vizyona giren Yapıştır filminin 2. serisi olarak karşımıza çıkan ve yine Koyu Bilal ile Cevahir’in macera ve komedi doluy olaylarını beyaz perdeye aktaran Geniş Aile 2 Her Türlü sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Geniş Aile 2 Her Türlü izle adlı film sinemalar da 5.236.986 kişi tarafından izlenmiştir.

Geniş Aile 2 Her Türlü 1080p yerli komedi filmi izle

Geniş Aile 2 Her Türlü tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Zekai bir gün kumarhanede ki rulet masasını kontrol edebilecek bir cihaz yapar ve Cevahir ise bunu hemen satarak para kazanma peşine düşer. Bunun uğruna hemen Cevahir bunu Paçaçı diye bilinen bir kumarhane sahibine götürüp orada denerler. İlk başta her şey normal gitse de cihaz dahaca hazır olmadığı için işler sarpa sarmaya başlar. Parayı çok ilgisiz kişiler kaybedince Paçacı çok büyük miktarda bir para kaybetmişti en sonunda. Cevahir bu durumu anlayınca kendilerine kaçacak bir delik ararlar ve oradan bir şekilde kurtulmayı başarırlar. Ama Paçacının öfkesinin bu kadar kolay geçeceğini düşünmeleri bir dezavantaj olmuştur. Sadece kendilerine zarar vereceğini düşünür ve bu yüzden kendilerini saklarlar ama halbuki Paçacı’nın planı daha farklıdır ve Cevahir’in sevdiği kızı Pırıl’ı kaçırarak rehin alır. Cevahir’e eğer ona kaybettirdiği parayı getirmezse Pırıl’ı öldüreceğini söyler ve Cevahir’i parayı geri getirme konusunda zorunlu bir hale getirir. Paçacı’nın blöf yapmadığını biliyordur ve Pırıl’ı kurtarabilmek için bir an önce bir şeyler yapması gerekmektedir. Cevahir’in aklına birden bire elinde sahip olduğu kumarhane rulet masalarını kontrol eden bir cihaz olduğu aklına gelir ve arkadaşlarıyla beraber hemen Kıbrıs kumarhanelerine giderek kaybettikleri parayı kazanmak isterler. Kıbrıs’a gittiklerinde onlara Koyu Bilal’de katılır ve bir an önce parayı kazanmaya başlarlar. İlk başta lazım olan parayı kazanırlar ama daha fazlasını istedikleri için hepsini kaybetme başlarlar. Ellerinde hiç para kalmamıştır ve Pırıl’ı kurtarmak için de sadece 4 saatleri vardır. Cevahirlerin elinde hiç para kalmamıştır ve bu son 4 saatte nasıl para bulup Pırıl’ı kurtarabileceklerini bilmiyorlardır. Cevahir, Koyu Bilal ve arkadaşları bu işten nasıl kurtulabileceklerdir ?

İzleyenler tarafından oldukça beğenilen ve karikatürcüler tarafından verilen sözlerin paylaşıldığı Geniş Aile 2 Her Türlü full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Geniş Aile Yapıştır izle adlı filmi de sitemizden BURAYA TIKLAYARAK evinizde ayaklarınızı uzatarak izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Geniş Aile 2 Her Türlü sansürsüz izle 2016 yerli komedi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.