Sporbet

Geniş Aile Yapıştır 2015 dizi devam komedi filmi fullhd izle

11-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Geniş Aile Yapıştır 2015 dizi devam komedi filmi fullhd izle
1.380 defa izlendi

Babannesinin ameliyat parasını bahiste kaybeden Cevahir’in eline geçen bir define haritasının izini sürerken Koyu Bilal ile yaşadığı komik macera olaylarının anlatıldığı Geniş Aile Yapıştır full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Geniş Aile Yapıştır izle adlı film sinemalar da 5.245.746 kişi tarafından izlenmiştir.

Geniş Aile Yapıştır 1080p izle

Geniş Aile Yapıştır tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Cevahir’in babanesi Hafize büyük bie hastalığa yakalanır. Hafize babanenin düzelmesine tek yardımcı olacak şey gerekli ameliyattır. Ancak ameliyat çok pahalı olduğu için Cevahir ve ailesi parayı bulmakta zorlanır. Bir fün karşılarına çıkan büyük bir şans ile yola çıkarlar. Buldukları bie define haritasında hazineyi bulmaya çalışan Cevahir, Ulvi ile birlikte Arnavutluk yoluna doğru ilerler. Ancak baş belası olan Koyu Bilal buradada Cevahir’in peşini bırakmaz. Haritanın yarısını bulan Koyu Bilal Dilsiz ile birlikte yola çıkar. Orada yolları kesişen Cevahir ve Koyu Bilal büyük bir münakaşa içerisine girer. Ancak göründüğü üzere Cevahir’in tek amacı babanesi Hafize’yi kurtarmaktır. Defineyi aramaya başladıkları sırada büyük maceralarla karşı karşıya kalırlar. Başları beladan kurtulmayan bu dörtlü hedefine ulaşmakta zorlanır. Defineyi bulmak için Cevahir’in, Koyu Bilal’e, Bilal’in ise Cevahir’e ihtiyacı vardır. Çünkü harita birleşmeden definenin yerini bulamayacaklardır. Bir birleriyle birleşen bu ikili defineyi yana yakıla aramaya devam eder. Amaçları defineyi yarı yarıya bölüşmektir. Cevahir bu parayı en çok babanesi için istesede evleneceği Dilek’le güzel bir gelecek içinde bu defineye ihtiyacı vardır. Büyük bir macerayla defineyi arayan zıt ikili defineyi bulup paraya kavuşabilecekler midir ? Cevahir ise babanesi Nafize’yi kurtarabilecek midir? Tek yapacakları şey definenin yerini bulup başlarını belaya sokmadan evlerine dönmektir.

2015 yılında vizyona giren ve dizisi olduğundan dolayı oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Geniş Aile Yapıştır sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Geniş Aile Her Türlü izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Geniş Aile Yapıştır 2015 dizi devam komedi filmi fullhd izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.