Sporbet

Good Boys Türkçe dublaj fullhd izle 2019 çocuk filmleri

14-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Good Boys Türkçe dublaj fullhd izle 2019 çocuk filmleri
1.578 defa izlendi

Çocukluklarından beri aynı tabaktan yemek yiyen 3 arkadaşın büyüdükten sonra hayatlarında yaşadıkları değişiklikler ile aşk hayatlarında yaşadıkları komik olayları konu alan Good Boys Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Good Boys izle adlı film sinemalar da 5.647.859 kişi tarafından izlenmiştir.

Good Boys 2019 yabancı komedi filmi izle

Good Boys tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, bu film 4 erkek çocuğunun okulu ekerek komik bir gün yaşamalarını konu ediyor. Yaramazlıklarıyla okulda bilinen bu 4 arkadaş okulu ekerek güzel bir gün geçirmeyi düşünür. Ancak başlarına gelen komik olaylar onları epeyce şaşırtır. Yaptıkları afacanlıklarla yoldaki insanları delirtmeyi başarmışlardır. Arkadaşlar arasında önce bisiklet sürmeye başlarlar ve oyunun sonu doğruluk mu cesaretlik mi ? Oyununa kadar varır. Bu oyun sayesinde bir çok şey başlarına gelir. İnsanları çileden çıkartmaya yetecek şeyler yapmışlardır. İlk görev karşıdan karşıya arabalar varken geçmektir. Ancak bu görev bir çok arabanın kaza yapmasını sağlamıştır. Daha sonrasında marketten içki çalmak daha bir çok afacanlık. Ancak bunları yaparken hiç bir şeyin sonunu düşünmemişlerdir. Gizlice partilere giriş yolları bulmuşlar ve eğlencelerine bakmıştırlar. Ancak bu eğleneceleri sürerken tüm aile onları aramaya koyulur. Çocuklarının başına bir şey geldiğini düşünen ebeveynler tüm polis teşkilatını ayağa kaldırmayı başarmıştır. Sonunda ise 4 afacanı bulurlar. Yaptıkları şeyler birer birer ortaya çıktığında büyük bir azarla karşı karşıya kalan 4 afacan yinede yapacaklarından geri kalmamıştır. Bu oyunu hala devam ettirmeyi başarmışlardır. Ancak şimdi ki yapacakları şeyler bir öncekinden daha büyük olacaktır.

2019 yılında vizyona giren ve özellikle liseli çocuklar tarafından büyük bir ilgi ile izlenen Good Boys full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Charlie’nin Melekleri 2019 izle adlı filmi de izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYARAK filme sitemizden ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.