Sporbet

Güneş De Bir Yıldızdır tek parça izle 2019 aşk film serisi

22-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Güneş De Bir Yıldızdır tek parça izle 2019 aşk film serisi
1.248 defa izlendi

Bir Asya’lı ve bir Orta Amerika’lı iki farklı dünyaların insanının birlikte Amerika’da denk geldikten sonra tüm imkansızlıklara rağmen yaşadıkları büyük aşkı konu alan Güneş De Bir Yıldızdır tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Güneş De Bir Yıldızdır izle adlı film sinemalar da 45.747.859 kişi tarafından izlenmiştir.

Güneş De Bir Yıldızdır full 1080p seyret

Güneş De Bir Yıldızdır Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Natasha Kingsley, Jamaika’lı bir genç kızdır. Bu kız hayatı boyunca Jamaika’da yaşamak istemeyip hayatının geri kalanını başka bir şehirde geçirmek ister. İstediği müzik okulunu kazanan Natasha ailesi ile konuşup New York’a taşınma kararı alır. Genç kız hayatı boyunca burada yaşayıp mutluluk içinde olmayı ister. Buranın huzuru Natasha için çok başkadır. Aynı zamanda genç kız aşka inanmayan bir yapıya sahiptir. Ne kadar aşka inanmasada bir anda hayatının aşkıyla karşılaşacağını bilemez. Her şey çok güzel giderken Kingsley ailesi New York’tan def edilir. Bu ailenin taşınması için sadece 2 günü kalmıştır. Natasha ise buradan hiç hiç bir zaman taşınmak istememiştir. Buradan gitmenin verdiği mutsuzluk onu çok sarssada elinden hiç bir şey gelmez. Çünkü bir kere şehirden kovulmuşlardır. Bir daha geri dönüşü yoktur. Natasha hem en sevdiğin şehir olan New York’tan hem de tek aşkı olan müzik okulundan olmuştur. Bu onu derinden sarssada bir anda tuhaf bir şeyler olur. Daniel adında bir adam Natasha’ya aşık olmuştur. Ona ilk görüşte aşık olan genç adam hem yakışıklı hem de çok zeki bir adamdır. Ancak Natasha aşkın kuvvetine hiç bir zaman inanmamaktadır. Onun için tek gerçek aşk annesi ve babasının aşkıdır. Natasha ise karşısına böyle bir aşk çıkmadığı sürece kimseyi hayatında istemez. Daniel’in işi çok zor olsada imkansız değildir. Ancak imkansız olan tek şey 1 gün sonra Natasha’nın şehri terk edicek olmasıdır. Peki Daniel, Natasha’yı 1 gün içerisinde kendisine aşık etmeyi başarabilecek midir ?

Her ne kadar ailesi aşık olduğu genci istemese de ailesine karşı gelerek çok büyük bir aşkı yaşamaya karar veren kızın ve erkek arkadaşının hayatının anlatıldığı Güneş De Bir Yıldızdır full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Border izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ ve başlat tuşuna basmanız kafi olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Güneş De Bir Yıldızdır tek parça izle 2019 aşk film serisi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.