Sporbet

Güvercin Hırsızları 2019 yerli dram filmi sansürsüz izle

21-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Güvercin Hırsızları 2019 yerli dram filmi sansürsüz izle
1.631 defa izlendi

Çok sevdiği arkadaşının kurduğu hayallerini gerçekleştirmek için güvencin hırsızlığına başlayan iki dostun yaşadıklarını anlatan Güvercin Hırsızları sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Güvercin Hırsızları izle adlı film sinemalar da 54.489.363 kişi tarafından izlenmiştir.

Güvercin Hırsızları tek part yerli dram filmi izle

Güvercin Hırsızları tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Güvercin Hırsızları, bu zamana kadar çaldığı güvercinleri kendisi için biriktiren Mahmut’un bir tanışma sonrasında 8 yaşında ki arkadaşı İsmail için toplamasını konu ediyor. Mahmut güvercinlere hayran olan bir delikanlıdır. Çocukluğundan beri onlarla iyi vakit geçiren ve sürekli güvercin çalıp besleyen Mahmut’un hayali ilerde çok yetenekli ve iyi kuşlara sahip olmaktır. Mahmut’un yaşadığı yerde herkesin bir hayali vardır. Ancak kimsenin kurduğu hayaller gerçek olmamıştır bu zamana kadar. Ancak yaşanılan mahallede halk hiç bir şekilde hayallerinden vazgeçmemiştir. Herkesin bir birinden farklı hayalleri vardır. Ancak bu mahalle çok kalabalık bir mahalledir. Durdukları mahallede herkesin güvercin merakı vardır. Bu güvercin merakları ise hiç bir zaman bitmemiştir. Mahmut, bir gün güvercinlerini sayarken hiç beklenmedik bir şeyle karşı karşıya kalır. Güvercinlerinden bir tanesi kaçmıştır ve kayıplara karışmıştır. Bu durum onu çok üzsede elinden geliceği bir şeyi yoktur. Mahmut bir gün yolda yürürken güvercininin 8 yaşında ki İsmail’in çatısında yuva yaptığını görür. Bu durum onu çok mutlu eder ve bu kuşun bu çatıya yuva kurmasının hayatını değiştireceğini bilemez. Mahmut, güvercininin çatısına yuva yaptığı 8 yaşında ki İsmail ile tanışır. Çok iyi arkadaş olurlar. Mahmut, 8 yaşında ki İsmail’den yaşça büyük olsada her şey çok güzel gitmektedir. Bir gün Mahmut, İsmail’in büyük bir hayalini öğrenir. Bundan sonraki hayatını ise onun hayalini gerçekleştirmek için yaşayacaktır.

2019 yılında özellikle arkadaşlık duyguları oldukça güçlü olan insanlar tarafından beğenilen Güvercin Hırsızları full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Güvercin izle adlı yerli dram filmini de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Güvercin Hırsızları 2019 yerli dram filmi sansürsüz izle "
  1. BeyogluSinemasi 18 Haziran 2019, 22:14 -

    Bir ara gerçekten güvercin hırsızları revaçta idi

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.