Sporbet

Hangi Kadın 2019 Fransa romantik aşk filmi tek parça izle

25-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Hangi Kadın 2019 Fransa romantik aşk filmi tek parça izle
1.046 defa izlendi

Dünya da aşkın en iyi yaşandığı yer Paris’te çekilen bir romantik aşk filmi olan ve baş roldeki kadının güzelliği ile herkesi kendisine hayran bıraktığı Hangi Kadın tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.600.000 Euro olarak açıklanmıştır. Hangi Kadın izle adlı film sinemalar da 42.578.965 kişi tarafından izlenmiştir.

Hangi Kadın tek part 2019 izle

Hangi Kadın Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hangi Kadın, kendisini sanal dünyanın içinde bulan bir kadının hikayesini konu ediyor. Claire, 50 yaşında bakımlı ve güzel bir kadındır. Sevgilisi Jo ile ayrılan genç kadın büyük bir boşluğa düşmüş ve bu boşluğun içerisinden kendisini alıkoyamaz hale gelmiştir. Ne yapacağını bilemeyen Claire Jo’nun yaptığı şeyleri öğrenmek adına fake bir Facebook hesabı açar. 24 yaşında genç, güzel ve sarışın bir kadının resmini koyan Claire kendisine oradan yeni bir kimlik ortaya çıkarmıştır. Sosyal medyada Clara adında bir kadın olan Claire Jo’nun en yakın arkadaşı Alex’e yazar. Daha sonrasında onunla konuşup Jo hakkında bilgiler almaya çalışır. Zamanla bir birleriyle konuşan ikili bir birlerine alışır. Claire Alex’e bir anda bağlanmış ve sanki onunla kendisiymiş gibi konuşmaya başlar. Bu hesabın buraya varacağını bilemeyen Claire yavaş yavaş Alex’e bağlanır ancak asıl sorun şudurki Alex aylardır konuştuğu bu kadınla tanışmak ister. Ne yapacağını bilemeyen Claire bu işten sıyrılmak için bir takım yollar dener. Claire Alex’e kendisini kaptırması sonucunda önüne geçemediği duyguların esiri olur. Ortalığın tamamiyle karışmasına sebebiyet veren genç kadın büyük bir korku içerisinde Alex’e gerçeği söylemeyi düşünür. Ancak Alex’te Clara sandığı genç kızdan çok etkilenmiştir. Claire kendisini büyük bir bataklığın içerisine sokmuştur ve bataklıktan nasıl kurtulacağını bilemeyecek haldedir. Bu durum onu yıpratsada sanaldan Alex ile konuşmayı bırakması gerekmektedir.

Aşkın doruklarına kadar yaşandığı ve güzelliği ile erkekleri kendisine hayran bırakan bir kadının baş rol oynadığı Hangi Kadın full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Ferhat ile Şirin Ölümsüz Aşk izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.