Sporbet

Hizmetçi 2019 The Cleaning Lady Türkçe dublaj izle

16-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Hizmetçi 2019 The Cleaning Lady Türkçe dublaj izle
2.139 defa izlendi

Çok zengin bir ailenin yanına hizmetçi olarak giren ve geçmişinden kaçan bir seri katil olan kadının hayatını konu alan Hizmetçi Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Hizmetçi izle adlı film sinemalar da 5.748.931 kişi tarafından izlenmiştir.

Hizmetçi Türkçe altyazılı full izle

Hizmetçi full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Alice hoş ve çekici bir kadındır. Ancak yeni biten bir ilişkisi yüzünden bu süre zarfında kendisini pek iyi hissetmez. Evine bir temizlikçi arayan genç kadın yüzü yaralı bir hizmetçi alır. Shelly’nin yüzü çocukluğunda yanmıştır. Bu yüzden kendisini hiç beğenmemektedir. Aynaya dahi bakarken zorlanan Shelly hayatı bu şekilde yaşamak zorundadır. Shelly hizmetçiliğe başladı bu süre zarfında Alice ile çok güzel bir arkadaşlık kurar. Alice’de, Shelly sevmiş ve sevgiye muhtaç kalbini Shelly ile doldurmayı başarmıştır. Shelly sanki evin hizmetçisi değil Alice’nin en yakın arkadaşı olmaya başlamıştır. Her şey başta çok güzel gitmektedir. Birlikte dışarı çıkarlar, film izlerler, alışveriş yaparlar. Ancak Alice, Shelly’de yavaş yavaş değişiklikler farketmeye çalışır. Yinede bunlara aldırış etmeden onunla olan arkadaşlığını sürdürmeye devam eder. Bir gece yarısı Shelly, Alice’yi yatağında bayıltarak bağlar. Eve geldiğinden beri Alice’yi kıskanan Shelly onunda yüzünün kendisi gibi olmasını ister. Alice ise bu durum sonucunda Shelly’nin gerçekten ne kadar sorunlu bir insan olduğunu farkeder. Shelly ise sadece Alice’yi değil aynı zamanda eski sevgilisinide kaçırmıştır. Alice ve eski erkek arkadaşı Shelly’nin elinden kaçmak için elinden geleni yapar ancak onun elinden kurtulmak çok zordur. Alice ise Shelly’i öldürmek için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Peki Alice en yakın arkadaşı sandığı yanık yüzlü kızı öldürmeyi başarıp onun elinden kurtulabilecek midir ?

Seri katilliği her ne kadar bıraktım dese de yanlarına çalışmak için girdiği aile tek tek katleden bir kadının caniliğini beyaz perdeye taşıyan Hizmetçi tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Adaletsiz 2019 izle adlı filmi de izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Hizmetçi 2019 The Cleaning Lady Türkçe dublaj izle "
  1. KEREMCIK 24 Mayıs 2019, 17:45 -

    Film çok güzel ve harika. İnsan izlerken evine hizmetçi alası geliyor. Bence tatmin edici bir film

  2. Seher 20 Haziran 2019, 21:29 -

    Acilmiyorki ne izleyim

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.