Sporbet

Hür Köle 2019 sansürsüz izle komple dramatik yerli film

30-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Hür Köle 2019 sansürsüz izle komple dramatik yerli film
725 defa izlendi

Farklı idealleri olmasına rağmen imam olduğundan dolayı hayatındaki hayalleri gerçekleştiremeyen ve sonunda mesleğinden istifa eden adamın hayatını konu alan Hür Köle sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Hür Köle izle adlı film sinemalar da 4.374.859 kişi tarafından izlenmiştir.

Hür Köle 2019 tek part fullhd izle

Hür Köle tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize ksıaca bahsetmemiz gerekirse, Evli ve bir çocuk babası olan Mehmet ailesine çok düşkün bir imamdır. Ancak Mehmet’in büyük bir hayali vardır. Tek istediği şey film çekmektir. Ancak film çekmek için yeterli bütçesi olmayan Mehmet ne yapacağını bilemez hale gelir. Karısıyla arası bozulan Mehmet karısı tarafından terk edilir. Karısı Mehmet’i terk ederken kızı Işıl’ıda kendisine bırakır. Işıl’a bakamayacağını düşünen Mehmet kızını yuvaya bırakma kararı alır. Bu durum onu çok yıpratsada elinden gelen hiç bir şey yoktur. Ya bir şekilde hayatına yön verecektir ve bir şeyler için çaba sarfedecektir ya da pes edip ölümü bekleyecektir. Mehmet çabalamayı değil pes etmeyi düşünür ve intihar etmeye karar verir. İntihar etmek için gittiği uçurumda bir kız görür. Mehmet’in Esma ile tanışması işe işler değişir. Genç kız engellidir ancak Mehmet’le vakit geçirmek ona çok iyi gelmektedir. O gün ikiside orada intihar edecekken bir birlerini bulmuşlardır. Çok iyi vakit geçiren ikili için her şey çok güzel gitmektedir. Ancak Mehmet hala kafasına bir takım şeyleri takmaktadır. Esma ise onunla birlikte vakit geçirdiği süre zarfında engelinden yavaş yavaş kurtulmaya başlar ve düzelir. Bunu duyan Esma’nın babası Hulusi Mehmet’e can alıcı bir teklifte bulunur. Teklifi kabul edip etmemekte kararsız olan Mehmet ya hür bir şekilde özgür olacak ya da bundan sonra bir köle olarak yaşayacaktır. Seçim yapmak zorunda kalan Mehmet seçiminin ne olacağını tam anlamıyla bilemez.

Son yılların en iyi ideallerinin peşinden koşma filmi olarak karşımıza çıkan Hür Köle full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca İfrit 2019 izle adlı filmi de linki tıklayarak sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.