Sporbet

İfrit 2019 yerli cin korku filmi sansürsüz gece izle

24-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
İfrit 2019 yerli cin korku filmi sansürsüz gece izle
1.610 defa izlendi

Çok sevdiği eski sevgilisi tarafından terk edildikten sonra yeniden kendisine dönmesi için büyü yaptırmaya başlayan bir adamın hayatının anlatıldığı İfrit sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.670 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. İfrit izle adlı film sinemalar da 5.368.843 kişi tarafından izlenmiştir.

İfrit yerli 2019 korku filmi tek parça izle

İfrit tek parça izle adlı bu harika yerli korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, İfrit, eski sevgilisinin kendisine dönmesi için büyü yaptıran genç bir adamın konusunu ele alıyor. Naciye ve Gökhan bir birlerine çok aşık olan bir çifttir. Naciye, Gökhan ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek ister. Evlilik planları yapan Gökhan ve Naciye bir yuvada olma hayaliyle yanıp tutuşur. Gökhan, inşaatta çalışır. Bir gün inşaatın 5. Katından düşen Gökhan sakat kalır. Naciye’nin ailesi ise sakat bir damat istemediği için kızlarını zorlar. Ancak Naciye yinede sevdiği adamı bırakmak istemez. Bir zaman sonra Naciye, Gökhan’dan uzaklaşmaya başlar. Ona olan sevgisi bitmiştir. Bunun sonucunda ise Gökhan’dan ayrılan Naciye bir zaman sonra eski sevgilisi Burak’a döner. Gökhan ise yaşadığı şeyin ağırlığını taşıyamayarak intihara kalkışır. O sırada Burak ve Naciye’nin büyük aşkı alevlenmektedir. Bir birlerine sıkı sıkı kenetlenmişler Naciye’nin gözü Burak’tan başkasını görmeyecek bir hale gelmiştir. Bu duruma şaşıran mahalleli işin içinde bir iş olduğunu düşünür. Naciye, Gökhan’ı bu kadar çok severken bir anda o sakat kaldığı için ayrılıp Burak’a dönmesi herkesin ağzını açık bir şekilde bırakmıştır. Burak, zamanında ondan ayrılan Naciye’yi gurur meselesi yapar. Yaşadıkları doğrultusunda psikolojisi bozulan Burak, Naciye’nin ona dönmesi için geçmişte bir takım büyüler yapmıştır. En son yaptığı büyü ise onun Gökhan’ı bırakmasını sağlamıştır. Ancak ortada şöyle bir sorun vardır. Naciye bu kadar çok büyüye maruz kaldığı için cinler ona musallat olur. Ona musallat olan varlıklar genç kadını tehlikeli birisi haline getirir.

2019 yılının Haziran ayında vizyona giren ve izleyenleri büyük bir korkuya sürükleyen İfrit full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Deccur 2019 korku filmi izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " İfrit 2019 yerli cin korku filmi sansürsüz gece izle "
  1. toro_ifrit 1 Ağustos 2019, 15:17 -

    Cin temalı korku filmlerinden sıkılmıştım ama İFRİT filmi biraz farklı geldi. İzleyeceğim

  2. naciye 19 Ağustos 2019, 01:13 -

    Süper korkunç.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.