Sporbet

Jumanji 1995 Yapımı Türkçe Dublaj izle Fantastik Ailesel Filmler

10-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Jumanji 1995 Yapımı Türkçe Dublaj izle Fantastik Ailesel Filmler
1.091 defa izlendi

Buldukları bir oyun sonrasında hayatları mahvolan ve oyun içine yıllarca hapis olan bir adamın yeniden dünyaya gelmesini konu alan Jumanji Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Jumanji izle adlı film sinemalar da 21.637.585 kişi tarafından izlenmiştir.

Jumanji full hd seyret

Jumanji tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, eski yıllarda zengin bir ailenin tek oğlu olan Alan Parrish arkadaşları ile bir oyun oynamaya karar veriyor. Çatı katında bulduğu bu oyun biraz değişik olsada oynamayı tercih ediyor. Evlerinin salonunda ki masada oyunu oynamaya başlayan Alan Parrish ve arkadaşlarını çok zor günler bekliyordur. Oyunda ilk olarak zar atılıyor zarı atan Alan Parrish’in başına bir şey geliyor ve oyunun içine giriyor. Oyunun içinden çıkması için diğer arkadaşlarının onu kurtarması gerekiyordur. Ancak arkadaşları korktuğu için evden gitmişlerdir. Alan Parrish ise 26 yıl boyunca bu oyunun içerisine hapsolmuştur. 26 yıl sonra 2 çocuğun bu oyunu oynamadı sonucunda evine geri dönmüştür. İnsanlıktan çıkmış bir halde olan Alan Parrish çocukları çok korkutur. Ancak Alan Parrish kendisiyle birlikte yaşadığı ormanda ki bütün hayvanlarıda peşinden getirmiştir. Onlardan nasıl kurtulacağını bilmiyordur. Onları atlatmak için oyunu tekrardan oynamak zorundadırlar. Alan Parrish’in eskiden bu oyunu oynadığı arkadaşı hala aynı yerde oturmakta aynı zamanda medyumluk yapmaktadır. Alan Parrish onu tekrardan bu oyunu oynamaya çağıracaktır. Arkadaşı olan kadın bunu kabul etmesede sonradan onu o oyunun içerisinde bırakmanın pişmanlığıyla kabul eder. Oyunu oynayan çocuklar Alan Parrish ve arkadaşı her şeyi dahada berbat etmişlerdir. Evin içerisi tamamiyle su altına kalmıştır. Hayvanlardan kurtulmak için ellerinden ne geliyorsa yapmaktadırlar. Her yete sarmaşıklar dolanmış ve ev tamamiyle bir orman haline gelmiştir. Hayvanlar caddenin ortadında geziyordur. Bu oyunu düzgün bir şekilde oynayıp düzgün zar atarlarsa her şey düzelecektir. Ancak Alan Parrish, arkadaşı ve çocuklar bunu başarabilecek midir ?

Yapılan aile ve fantastik filmler arasında çocuklar tarafından en çok sevilen film olan Jumanji full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Evde Tek Başına 1 izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.