Sporbet

Kaçış Oyunu 2019 Belçika korku filmi Türkçe dublaj izle

01-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kaçış Oyunu 2019 Belçika korku filmi Türkçe dublaj izle
1.876 defa izlendi

Belçika ülkesi tarafından yapılan bir korku filmi olan ve Kaçış Planı adlı macera filmini andıran Kaçış Oyunu Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Kaçış Oyunu izle adlı film sinemalar da 5.747.899 kişi tarafından izlenerek oldukça beğenilmiştir.

Kaçış Oyunu 2019 korku filmi izle

Kaçış Oyunu tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, en tehlikeli kaçış oyununa başlamaktayız. Bir çok genç bu oyunun çok tehlikeli olduğunu bilsede hepsi bu tehlikenin içerisine girmek istemektedir. Onları çok zorlu bir an bekler en çokta oyun meraklısı olan Lucas ve Chloe’yi. Bu oyunun iki tane önemli kuralı vardır. İlk olarak oyunda hiç bir şey gerçek değildir. Bir diğeri ise oyunda ki gruptan bir kişi ölecektir. Bu oyunu duyan Lucas be Chloe oyuna katılıp başvurmaya karar verir. Başta oyunun tehditini tam anlamıyla bilmemektedirler. Tek düşünceleri bir oyun kafasında olduklarıdır. Eğlenceli olarak gördükleri oyun onlardan birisinin ölümüne yol açacaktır. İlk olarak bir bilmece sorulur. İkili ilk soruya doğru cevabı verir. Sonucunda ise terkedilmiş tehlikeli bir akıl hastanesine götürülürler. Daha sonrasında bir çok soruya oy vererek 6 kişi finale kalır. Finale kalanların arasında Lucas ve Chloe’de vardır. Final için korkutucu bir ormana götürülen gruplar buradan kurtulmanın yolunu ararlar. Kurtulmak için ellerinden geleni yapmaya çalışsalarda artık içlerinden birisinin yaşayacağını anlarlar. Artık bir birlerine dost değil düşmanlardır. Finaldekiler kurtulmak için yakın arkadaşlarını dahi harcama eşiğine gelmiştir. Ne yapacaklarını bilemeden korkutucu ormandan kaçmaya çalışırlar ancak çok büyük sıkıntılar çekmektedirler. Canları yanmış her bir yanları kan içindedir. Eğlenceli sandıkları oyunun aslında gerçekten bir oyun olmadığını ölümle burun buruna kaldıklarında anlamışlardır. Artık çok geçtir çünkü bir kere finale kalmayı başarmışlardır. Kendilerine bir yardımda bulunulacağı konusunda hala umutları vardır ancak böyle bir şey söz konusu dahi değildir. Çünkü artık onları korkunç bir ölüm beklemektedir. Sessizce ölümü bekleyen yarışmacılardan kim hayatta kalmayı başaracaktır ?

Son zamanların en ilginç korku senaryolarını içinde barındıran ve izleyen herkesin beğenisini kazanan Kaçış Oyunu full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Kulyas Lanetin Bedeli izle adlı filmi ed BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Kaçış Oyunu 2019 Belçika korku filmi Türkçe dublaj izle "
  1. mt76 1 Ağustos 2019, 02:26 -

    Hem senaryo, hem kurgu hem de oyunculuk çok iyi.Çok akıcı. Soluksuz izledim.

  2. NamNam 24 Eylül 2019, 22:07 -

    Yav açılmıyor bu

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.