Sporbet

Kalpten Gerdanlık yerli gerilim filmi full hd izle

13-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kalpten Gerdanlık yerli gerilim filmi full hd izle
786 defa izlendi

2019 yılında vizyona giren ve yerli film olarak bir ailenin başına gelen dramatik ve gerilim dolu olaylardan kurtulmak için çabalamalarını konu alan Kalpten Gerdanlık full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Kalpten Gerdanlık izle adlı film sinemalar da 1.467.846 kişi tarafından izlenmiştir.

Kalpten Gerdanlık tek part full izle

Kalpten Gerdanlık sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, yakalandığı kanser hastalığı yüzünden vefat eden bir kalp doktoru düzenlenen cenaze töreninin ardından defnedilir. Her şey bittikten sonra herkes dağılarak evine gider. Ertesi günü yakınları ziyaretine gitmek için yola koyulur. Ancak kalp doktorunun mezarı açık bulunur. Bu durum sonucunda çok şaşırdan doktorun yakınları hemen polise haber verir. Kalp doktorunun kalbi çalınmıştır. Bunu kimin neden yaptığı bilinmesede bu olay herkeste büyük bir merak uyandırmıştır. Bu olayın bir an önce çözülmesi için davanın başına hırslı ve genç Ceren geçer. Ceren bu durumu ilk duyduğunda çok şaşırmıştır. Bir insanın mezardaki kalbinin çalınması onu epeyce büyük bir şüpheye düşürmüştür. Ceren bu davaya bakarken başka bir cinayet davasına daha bakmakla görevlendirilir. Yeni davada ise Yelda ve Oğuz adında ki iki kalp doktorunun cinayeti yer alır. Ceren ise bu olayların tek bir kişiyle bağlantılı olduğunu düşünür. Yelda ve Oğuz’unda kalbi tıpkı diğer kap doktoru gibi mezarındayken çalışmıştır. Bunu ya cinayeti işleyen kişi ya da yardımcıları yapmıştır. Gittikçe bu denli cinayet vakarıyla karşı karşıya kalan Ceren genel olarak hep bu türde cinayet vakalarıyla karşı karşıya kalır. Ceren cinayetler üzerinde araştırmalar yaparken bu zanlının kalp doktorlarının kalbini neden aldığını çözememiştir. İp ucumuzda bir tek kalp doktorlarının kalbini çalması vardır. Ancak Ceren bu vakayı çözecektir.

Ailenin başına gelen cinayet ve aşk olaylarından sonra soğuk kanlı kararları ile aldıkları kararları beyaz perdeye aktaran Kalpten Gerdanlık tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Acı ve Zafer izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.